خانه > اجتماعی, پوستر-عکس, دسته‌بندی نشده, فرهنگی, ورزشی > وقتی پرسپولیس از یک سوراخ دوبار گزیده می شود!

وقتی پرسپولیس از یک سوراخ دوبار گزیده می شود!

از ابتدای فصل جاری لیگ برتر فوتبال چند دفعه‌ای خواستم در مورد پرسپولیس بنویسم که توفیق نشد! آن خرج‌های میلیاردی، بریزو بپاش‌های مختلف از بیت المال و بعد نتیجه نگرفتن پرسپولیس کاری کرد که دیگر علاقه‌ای به دیدن بازی‌های این تیم از تلویزیون را هم ندارم. اما اخراج ژوزه در این روز‌های اخیر خیلی مرا یاد روز‌های مدیریت حبیب کاشانی می‌اندازد. و اشتباهی که او مرتکب شد و کرانچار را از دست داد.

آقای رویانیان شما روزی که به نفعتان بود از آیت الله مکارم شیرازی استفتا گرفتید که در ماه مبارک بازی کنید یا خیر کلی خبر آن را در بوق کرنا کردید  و وقتی ایشان نظر دادند که خرج‌های میلیاردی شما حرام است چون به نفعتان نبود لام تا کام صحبتی نکردید. آقای رویانیان در کنار کارهای منفی که داشتند کار‌های بزرگی را نیز انجام دادید که چند سال بعد ارزش کار‌های مثبت شما معلوم می‌شود. همچون قرارداد بستن با ترافیک برزیل و… ولی قبول کنید کار‌های اشتباه‌های شما خیلی بیشتر از کار‌های مفیدتان هست.

و این بار هم سردار اشتباهات مدیران قبلی را تکرار می‌کنید، اخراج یک مربی سر‌شناس و کاربلد، در صورتی که کم کم پرسپولیس در حال جان گرفتن بود آن هم به خاطر مشکلاتی که این مربی با چند بازیکن سر‌شناس دارد همچون علی کریمی….

پرسپولیس -کرانچار - سردار رویانیان - خوزه مانوئل - ژوزه مانوئل - خوزه - ژوزه -سرمربی پرسپولیس -یحی گل محمدی -گزینه سرمربی گری پرسپولیس -  کریم انصاری فرد - علی کریمی - پولادی - علی پروین -سردار- اقتصاد مقاومتی - استفتا - فوتبال - دنیزلی -استقلال -ایران -ورزش -پیروزی -حبیب کاشانی - علی کریمی -علیرضا حقیقی - تیم پرسپولیس -تیم پیروزی - مهدی مهدوی کیا- علی دایی - حمید استیلی -جواد کاظمیان -سردار رویانیان - محمود خورد بین -علی پروین - عادل فردوسی پور - آقازمانی -علی کفاشیان -برنامه نود- کارلوس کیروش - - Football- Iran-Ali Karimi- AlirezaHaghighi - MehdiMahdavi Kia- Ali Karimi- Ali Daei - Ali Parvin- Carlos Kyrvsh- میلیاردر ها - میلیونرها

پرسپولیس

اما اینجا چیزی که خیلی مورد نگرانی است مبلغ قرارداد خوزه مانوئل است که در صورت اخراج یا برکناری، پرسپولیس باید تا آخرین رقم آن را بپردازد. آیا واقعا در این شرایط مربی از این بهتر هم می‌توان برای پرسپولیس آورد. زمان کرانچار هم تیم تقریبا همین نتایج را کسب کرده بود و با رفتن او و آمدن علی دایی به غیر از قهرمانی در جام حذفی با کلی حرف و حدیث اتفاق خاصی رخ نداد. اما کرانچار بعد از پرسپولیس به تیم ملی مونته نگرو رفت و نتایج خوبی گرفت و بعد سپاهان بحران زده‌ای را تحویل گرفت و در‌‌‌ همان فصل این تیم را قهرمان کرد و باعث حسرت هواداران پرسپولیس شد که چرا این مربی را از دست دادند. در زمان کرانچار هم بازیکنانی بودند که با او مشکلاتی داشتند اما بعد از رفتن او هم مشکلات حل نشد.

داستان از دست دادن نیرو‌های با استعداد در پرسپولیس فقط به مربی خلاصه نمی‌شود چرا که بازیکنان زیادی نیز بودند که پرسپولیس آن‌ها را از دست داد و بعد آن‌ها در تیم‌های رقیب آنچنان درخشیدند که امروز پرسپولیس در به در دنبال آنهاست. براستی آقای رویانیان شما که می‌دانید بعد از رفتن ژوزه یا خوزه پرسپولیس این فصل درست بشو نیست پس چرا در شرایطی که آقا مدام می‌فرمایند «اقتصاد مقاومتی» و این آشفته بازار گرانی ارز از بیت المال مسلمین اینقدر بی‌حساب و کتاب خرج می‌کنید.

پ.ن:این تذکرات شامل حال بیشتر مدیران فوتبالی ما می شود.

اینها رو هم ببینید:

++یوم الحساب.www

++اندر احوالات شرایط امروز پرسپولیس و استقلال

همین مطلب در :فرهنگ نیوز ،عمارنامه ،بولتن نیوز ، تعامل نیوز  ، حریم یاس

شادی روح امام و شهدا صلوات

 1. ۲۳ آذر ۱۳۹۱ در ۱۴:۵۲ | #1

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/16571
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی

 2. جواد
  ۲۳ آذر ۱۳۹۱ در ۱۶:۵۶ | #2

  افرین بر احمد با بصیرت

 3. ۲۳ آذر ۱۳۹۱ در ۲۲:۰۸ | #3

  سلام جان برادر! فقط در این مورد بگم این همه قال وقیل کردن ها ریشه در جایه دیگه ای دارد که بعدا خودشو نشون می ده.نمی دونم در مورد فوتبال چی بگم فقط همین بگم یکی از جاهایی که افکار لیبرالی به وفور در آن جریان داره همین فوتباله!لیبرالها چقدر راحت ما رو خر می کنن(البته خودم می گم) و به بهانه سرگرم کردن مردم میلیارد میلیارد به جیب می زنن. درد بدتر این که رسانه های اصولگرای ما هم از ترس از دست دادن مخاطب در این زمینه سکوت می کنن

 4. علي
  ۲۴ آذر ۱۳۹۱ در ۰۶:۳۰ | #4

  واله خانم
  تو اصلي ميدوني ليبرال يعني چه ! ليبرال اون هم تو فوتبال ما !!!

 5. ۲۴ آذر ۱۳۹۱ در ۲۰:۳۷ | #5

  @علی
  عزیزم اولا من خانم نیستم
  دوما من الان وقت ندارم برات توضیح بدم که لیبرال چیه ولی شما اگه یکم ذکاوت داشته باشی! می فهمی چه طوری گفتمان سرمایه داری و لیبرالی داره تو فوتبال ما جولان میده!

 6. احمد
  ۲۴ آذر ۱۳۹۱ در ۲۳:۳۳ | #6

  گند بزنن فوتبال مارو که همش شده حیف و میل از بیت المال

 7. علی
  ۲۴ آذر ۱۳۹۱ در ۲۳:۳۶ | #7

  من نمیدونم این مدیرای دولتی ناظر ندارن اینطوری بیت المال خرج میکنن جلوشونو بگیرن/از پرسپولیس بدتر استقلال

 8. ۲۶ آذر ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۷ | #8

  با سلام و احترام
  درج مطلب شما در سایت حریم یاس
  http://harimeyas.com/myLDlinker.php?url=149

 9. ۲۹ آذر ۱۳۹۱ در ۰۸:۱۹ | #9

  نظر همه درباره چشم انداز روحی کشور
  (شما هم می توانید شرکت کنید)
  http://ingholt.ir/?p=589

 10. ۱۴ دی ۱۳۹۱ در ۲۰:۳۳ | #10

  سلام
  حاجی گوشیم خراب شده بود،بعد از تعمیر همه شمارهام پاک شدن.یه اس ام اس بهم بزن شمارتو سیو کنم.
  یا علی.

 11. ۱۶ دی ۱۳۹۱ در ۱۴:۵۹ | #11

  انتظار معجزه از رویانیان نداشته باشید . که حالا عین یه سوپر من بیاد همه چیز رو بهم بریزه
  تیم بزرگ و فوتبال بزرگ پول بزرگ می طلبه رویانیان بدبخت فقط یه واسطه است . نمیتونه بره به بازیکنا و مربی ها 20 30 میلیون بده که !
  مشکل کلی هستش !
  اتفاقا رویانیان خیلی هم مرد هستش چون صادقانه اومد گفت فلان قدر خرج کرده .
  اگر اینطور نبود بین مردم و طرفدارای پرسپولیس اینقدر محبوب نبود

 12. حسین
  ۱۹ دی ۱۳۹۱ در ۰۹:۳۱ | #12

  @سعید
  ایشون یکی از بزرگترین مدیران کشور هستن و بسیار محبوب هم در بین مردم هم علما و حروم خوری و این وصله ها به ایشون نمیچسبه.تو فوتبال کثیف ما صادق بودن جایی نداره برا همین خیلیها تحمل ایشون براشون سخته چون مجبور میشن اونا هم پاسخگو باشن برا همیت از هر حربه ای استفاده میکنن تا ایشون رو زمین بزنن. در ضمن خواهش میکنم اگه خبری رو درج میکنید بفرمایید خودتون شنیدید یا منبع خبر رو ذکر کنید.!!! تهمت زدن به مردم خیلی راحته ولی عذابش سخت.

 1. بدون بازتاب