خانه > اهل بیت, پوستر-عکس, فرهنگی, مذهبی > از هزار عابد بدتر برای شیطان

از هزار عابد بدتر برای شیطان

در روایتی از رسول خدا (ص)داریم که :هر چیزی اساسی دارد و اساس دین دانش است و یک دانشمند برای شیطان از هزار عابد بد تر است.

انسانی که به دانش مجهز شده از عابد و زاهد بالاتر است . یک نکته:واقعا این انسان که به سلاح دانش مجهز است چقدر انسان خطرناکی می شود .کارهای میتواند بکند که بمب اتم هم از پس آن بر نمی آید.می تواند با کلامش یک نسل بشر را گمراه کند  و همچنین با یک کلامش نسلی از بشر را سعادتمند!واقعا چند درصد دانشمندان ما دانششان را در راهی صرف کردند که از هزار عابد  برترند.این سوالی است که همه به اندازه علمی که از دین داریم باید از خود بپرسیم.فعلا که بعضی از این دانشمندان خود بازویی شده اند برای شیطان تا راحت تر بشر را گمراه کند.

میلاد حضرت رسول (ص)و امام جعفر صادق علیه السلام - اعمال 17 ربیع - اعمال شب و روز 17 ربیع - رحمةالعالمین -رئیس مکتب تشیع -امام جعفر صادق - امام صادق - پیامبر - حضرت محمد صل الله علیه و آله - پوستر با کیفیت میلاد حضرت رسول و امام صادق -پوستر با کیفیت حضرت رسول -پوستر با کیفیت 17 ربیع - 17 ربیع الاول -هفته وحدت - میلاد پیامبر -احمد - خاتم الانبیا  -مسجد النبی -رسول اکرم -پیامبر اعظم

برای دریافت پوستر با کیفیت کلیک کنید

این روز ها که مصادف است با میلاد رسول گرامی اسلام و مولایمان امام صادق علیه السلام خیلی دلم هوای بین الحرمین مدینه را کرده !یک طرف آقا رسول الله و یک طرف ائمه بقیع .راستی این شب ها و روز ها چقدر مدینه غربت دارد .آقاجان ما را ببخشید که اینقدر دچار روزمرگی شده ایم که اصلا فراموش کرده ایم برای چه آمده ایم و به کجا می رویم.آقا جان هر وقت به یاد شما هستم ، لحظه آخر عمر شریفتان برایم تداعی می شود و یاد این می افتم که شما تا لحظه آخر نگران ما بودید و ما امت این پدر با خود چه کرده ایم.اما صلوات بر درد فراق پدر امت مرحمی است وبا آن دل های عاشقان جلا می گیرد به قول مرحوم اسماعیل دولابی «صلوات خیلی کارها می کند. ظرف انسان را بزرگ می کند…صلوات به آدم قوت می دهد. هم در امر آخرت و هم در خوشی و ناخوشی به انسان قوت می دهد و بهجت می آورد و غم را زائل می کند…صلوات در راه خدا به انسان خیلی کمک می کند…صلوات هم در بین دعاها برای رفع خستگی و باز شدن نطق و راه افتادن است. هر وقت با خدای خود صحبت می کنی، اگر دیدی تعطیل شد و نتوانستی حرف بزنی صلوات بفرست، دوباره نطقت باز می شود.»

شادی روح امام و شهدا صلوات

  1. ۹ بهمن ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۱ | #1

    درود بر شما.

    با ذکر منبع و با افتخار تمام مطلب شما بر رویه پرتال خبری محلی حاشیه منعکس شد…

    یا علی…

  1. بدون بازتاب