دغدغه رهبر انقلاب و عملکرد ما + فیلم

داشتم تو نرم افزار صحبت های رهبری گشت میزدم که نگاهم افتاد به این سخنان زیبا گفتم حیفه باز نشر نشود. دوستان بعد از مطالعه این صحبت ها حتما کلیپ زیر را هم مشاهده نمایید.

حجاب برتر كه شما اشاره كرديد – كه مراد همين چادر ايرانى خود ماست – حقيقتا حجاب برتر است؛ هيچ ترديدى در اين نبايد داشت. البته من هيچ وقت نگفتم كه چادر را در جايى اجبارى كنند؛ اما هميشه گفته‌ام كه چادر يك حجاب ايرانى است و زن ايرانى اين را انتخاب كرده و خوب حجابى هم هست و مى‌تواند كاملا حفاظ و حجاب داشته باشد. به‌هرحال اگر حجاب را حفظ كنند، باز هم خلاف شرعى انجام نداده‌اند؛ منتها چيز بهترى را از دست داده‌اند.

اما اين‌كه شما مى‌گوييد «ما چگونه برخورد كنيم؟» ببينيد؛ شما با تبليغات كار كنيد. يعنى همان حربه‌اى را كه افراد مورد نظر شما براى سست كردن اعتقاد به حجاب به كار مى‌برند، شما هم به كار ببريد. يعنى شما درباره‌ى حجاب بنشينيد واقعا تحقيق كنيد، فكر كنيد، از لحاظ دينى هم مثلا درباره‌اش بحث كنيد، يا از بحثهايى كه شده استفاده كنيد. از لحاظ اجتماعى هم روى همين مسأله‌ى كيفيت حجاب تكيه كنيد؛ به ترويج ديدگاه خودتان بپردازيد؛ آن چيزى كه به نظرتان درست است، آن را بگوييد؛ اين دغدغه را هم كه اينها مى‌آيند تمايل به حجاب را در دل مردم از بين مى‌برند، نداشته باشيد؛ حجاب از بين نمى‌رود. البته اگر قدرتى مثل قدرت رضاخانى بالاى سرش باشد، يا آن طور كه شنيدم در بعضى از كشورها مثل تونس كسى حق ندارد در خيابان با حجاب باشد و اصلا حقوق بشر هم در اين‌جا ديگر مطرح نيست كه چرا مردم را مجبور كرديد بى‌حجاب باشند – كسانى كه مسؤول اين چيزها هستند، همين‌طور تماشا مى‌كنند و حرفى هم نمى‌زنند! – بالاخره همان كشف حجاب دوران رضاخانى پيش مى‌آيد؛ اما به مجرد آن‌كه اين زور برداشته شود، مردم به سمت حجاب برمى‌گردند.

صحبت های رهبر انقلاب در رابطه با حجاب - نظر رهبری در مورد بد حجابی - راه حل امام خامنه ای برای بد حجابی - راه حل رهبر انقلاب برای مقابله با بد حجابی - امام خامنه ای - آیت الله خامنه ای - بد حجاب - بی حجاب - زنان بد حجاب - زنان بی حجاب - راه حل معضل حجاب - منطق حجاب - عملکرد مسئولین - تبلیغ حجاب - رهبر انقلاب - روزنامه ها - ستاره سینما - سردبيران نشريات دانشجويى - فلسفه حجاب - hejab- hijab- hijab pooster- ابر اسلیمی- بک گراند حجاب- تصویر با موضوع حجاب- تصویر حجاب-تصویر زمینه حجاب- حجاب- خانم- خانم محجبه- دختر محجبه- زن محجبه- محجبه- والپیپر حجاب- پرنده- پوستر- پوستر حجاب- پوستر مذهبی- پوستر مفهومی- پوشیه- چادر- چادر زیبا- فیلم بد حجابی - کلیپ بد حجابی - دختر چادری - دختر بی حجاب -

برای دریافت پوستر با کیفیت کلیک کنید

حجاب، ارزشى است منطبق با طبيعت انسان. برهنگى و حركت به سمت اختلاط هرچه بيشتر دو جنس با يكديگر و افشاء شدن اينها در مقابل يكديگر، يك حركت خلاف طبيعى و خلاف خواست انسانى است. شرع مقدس اسلام هم براى اين حدودى را معين و مشخص كرده و كسانى كه معتقد و مؤمن هستند، نمى‌شود كه اين‌طورى با حجاب برخورد كنند. البته ممكن است كسانى بى‌خبر و بى‌اطلاع باشند؛ بايستى اينها را با حجاب آشنا كرد. من در همين سالهاى اول انقلاب به‌وضوح دريافتم كه بعضى از زنانى كه محجب هستند و خيلى قدر حجاب را نمى‌دانند، اينها اصلا از حكم حجاب و فلسفه‌ى حجاب و فوايد حجاب اطلاعى ندارند؛ يعنى با اينها كمتر صحبت شده است. البته بعضيها چيزهايى نوشتند؛ سفارش كرديم، كارهايى كردند. الان هم به نظر من همين‌طور است؛

در محيط دانشگاه خودتان، در نشريات خودتان، با نشريات زن – كه الان در ايران چند نشريه‌ى مربوط به زنان وجود دارد – با ديگر نشريات رايج صحبت كنيد، چيزهايى بنويسيد، پخش كنيد، در جامعه فكر را بپراكنيد؛ منتها با استدلال، با منطق. بهترين راه تأمين حجاب هم همين است كه با منطق برخورد شود. البته اگر چيزى جزو مقررات شد و كسى برخلاف آن مقررات رفتار كرد، ممكن است قوانينى وجود داشته باشد كه دولت برخورد كند؛ كه لابد هم مى‌كند. درعين‌حال آن چيزى كه در اساس لازم است و مهمتر از همه است، اين است كه شما ذهن اين دختر جوان، يا اين زن جوان را – كه عمده هم خانمهاى جوان هستند – با اهميت حجاب آشنا كنيد؛ يعنى به او تفهيم كنيد كه حجاب از لحاظ شرعى و از لحاظ منطقى اين است. در ذهن او، استدلال صحيح را در مورد رعايت حجاب راسخ كنيد. اميدواريم كه ان‌شاءالله روزبه‌روز بهتر شود. البته يكى از عواملى هم كه در اين زمينه تأثيرات منفى دارد، برخى از اين فيلمهايى است كه بعضى از زندگيهاى غربى را در دسترس همه مى‌گذارد. اينها در سست كردن ذهنيت مردم نسبت به مسأله‌ى حجاب بى‌تأثير نيست. البته نسبت به پخش اين فيلمها هم بايد تذكراتى داده شود. بيانات رهبر معظم انقلاب در جلسه‌ى پرسش و پاسخ با مديران مسؤول و سردبيران نشريات دانشجويى 1377/12/04


دانلود فیلم نظر جالب رهبر معظم انقلاب در مورد برخورد با بدحجابی!

براستی چقدر مسئولین دولت در تبلیغ حجاب تلاش کرده اند.چقدر صدا و سیمای ما در تبلیغ چادر که حجاب برتر است برنامه ساخته ،آنجایی هم که تلاش هایی شده نهایتا یک زندانی را چادری نشان داده یا پیر زن های فیلم ها که معمولا دارایی گرفتاری های فراوان هستند و غمگینند و در بلد ترین شرایط ستاره و نقش اصلی فیلم را یک خانم چادری قرار داده اند که این خانم کلا عیبی ندارند و و انسان کامل هستند و بعد از تمام شدن فیلم و ستاره شدن آن خانم محترم ، عکس بدون حجاب یا بهتر بگم کم حجاب یا بد حجابش روی صفحه اول مجله ها و روز نامه ها چاپ می شود و در پایان فیلم برای تقدیر از دست اندکاران فیلم مراسمی گرفته می شود و همان دختر چادری فیلم با حجابی زننده از دست رئیس صدا و سیما جایزه اش را دریافت می کند.تا به هفته نکشیده کل تاثیرات این فیلم بی اثر شود.

از مسئولین بگذریم ما به قول معروف اهالی رسانه ولایت مدار چقدر در تبلیغ حجاب به روش مناسب و اسلامی عمل کرده ایم .چقدر تبلیغ کردن ما دختران چادری را با منطق حجاب آشنا کرده و چقدر تبلیغات ما دختران ما را از دین زده کرده است؟ کاش امثال من که این همه داعیه ولایت مداری داریم کمی به سخنان آقا عمل می کردیم به جای اینکه مدام نقل کنیم.

بد نیست اول یک سوزن به خودمان بزنیم بعد یک جوالدوز به دیگران!

بازتاب این مطلب در :رجا نیوز (لینک مستقیم) ، فرهنگ نیوز ، عمارنامه ، شهید آوینی ،  بولتن نیوز ، بچه های قلم ، عماریون ،  598 ، ندای انقلاب ، عرش نیوز ، تیتر 1 ، خبرگزاری بسیج 

شادی روح امام و شهدا صلوات

 1. ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۹:۴۰ | #1

  هیچ کدام از دختران بدحجاب ایرانی؛از ارزش و اهمیت حجاب اطلاعی ندارند وگرنه عاشقش می شدند.
  و این از کم کاری ماست

 2. ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۰:۰۳ | #2

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/19277
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی

 3. زهرا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۰:۰۷ | #3

  در جهت یک سوزن به خودمان عرض کنم که بیاید مخاطب را دیرفهم در نظر نگیریم!
  وقتی می گویید حجاب زیبایی است، همین میشود که چادری های ما به زیباتر کردن خودشان فکر می کنند!
  اما گفتن و جا انداختن حجاب زيباست زيبايي نيست! تکلیف مخاطب را در مقابل انتخاب حجاب برتر و همینطور اقایان در مورد حیا و حجاب را مشخص می کند.
  البته از حق نگذریم در چند سال اخیر تبلیغات خوبی در فضای مجازی شکل گرفته که جای بسی تشکر و امیدواری دارد.

 4. ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۱:۲۸ | #4

  سلام
  به نظر من بهترین کاری که جوون ها می تونن بکنن تا حجاب رشد رواج پیدا کنه در جامعه اینه که برای ازدواج برن سراغ دختران با حجاب.
  بیشتر دخترایی که بی حجابی می کنن ،شوهر می خوان.نمی تونن گیر بیارن می رن سراغ این کارا که شاید یه شوهر گیرشون بیاد.
  آقای کارآمد امکان داره وبلاگ من “تنواء” رو جز حلقه همراهان وبلاگتون قرار بدین؟
  ممنون

  • احمد کارآمد
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۱:۲۹ | #5

   لینک شدی برادر

 5. ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۲:۱۵ | #6

  عالی بود احسنت
  خسته نباشید

 6. ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۲:۲۸ | #7

  Hello
  It was used
  You wish for the ending of Elevated God
  Be
  مرحبا
  انه كان يستخدم
  كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة
  أن تكون
  سلام
  بسیار مورد استفاده قرار گرفت
  برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم
  موفق باشید
  شکروی
  30002404390696
  سرفراز باد ایران
  http://salamshokravi.persianblog.ir

 7. گم نام
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ در ۲۲:۴۳ | #8

  سلام
  وقت به خیر .فیلم دانلود نمی شه .درستش کنین

  • احمد کارآمد
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۸ | #9

   ممنون که تذکر دادید مشکل دانلود حل شد

 8. ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ در ۰۱:۲۸ | #10

  لینک شدید آقای کار آمد
  با افتخار

 9. ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۸ | #11

  سلام.
  دنبال یه همچین سخنرانی از رهبری (برای بحثی درباره حجاب) می گشتم که شما قبل از این که بگردم، نوشتیدش…

  علاوه بر بی حجاب ها بعضی از با حجاب ها هم قدر حجاب رو نمی دونن!

  یا علی (ع)

 10. باران
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۱ | #12

  سلام خیلی خوب بود برای محیط های فرهنگی خیلی مفیدفایده است موید باشید

 11. ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۹ | #13

  سلام
  با ” آقایان انتخاب با شماست” به روز ام.
  موفق باشید.

 12. s.b
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۰ | #14

  سلام
  خداقوت .دست شمادردنکنه.خیلی عالی بود.انشاله که همیشه اسلحه تان روی دوشتان باشد

 13. ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۳:۳۱ | #15

  سلام. من تو وبلاگم یه سری مطلب دنباله دار در مورد حجاب دارم. اگر سر بزنید و نظر بدید، خوشحال میشم. موفق باشید.

 14. ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۴:۵۵ | #16

  سلام
  ممنون
  موفق باشید

 15. ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۷:۲۲ | #17

  Hello
  It was used
  You wish for the ending of Elevated God
  Be
  مرحبا
  انه كان يستخدم
  كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة
  أن تكون
  سلام
  بسیار مورد استفاده قرار گرفت
  برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم
  موفق باشید
  شکروی
  سرفراز باد ایران
  http://salamshokravi.persianblog.ir

 16. ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۷:۲۳ | #18

  سلام
  با مطلبی با عنوان:
  یک سوال ساده از ائتلاف 2+1؟؟؟
  بروزم !
  منتظر جواب و نظرات شما…….
  یاعلی(ع)

  فرهنگ پرواز[گل]www.farhangeparvaz.blog.ir

 17. ۲ فروردین ۱۳۹۲ در ۱۸:۴۸ | #19

  سلام برادر
  دست مریزاد
  خداقوت
  التماس دعا

 18. ناشناس
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ در ۰۴:۳۵ | #20

  نظرت چيه كه روي صورت بي حجاب ها اسيد بپاشيم و تو خيابون كتكشون بزنيم كه هم ما يك كاري كرده باشيم هم دخترا عاشق حجاب و امام بشند اين همينكاريه كه پيغمبر خواسته مگه نه؟

 19. ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۴ | #21

  سلام
  وقت بخیر
  شما دعوت شدید
  در اختتامیه نمایش میاندار باران
  منتظر شما هستم
  http://salamshokravi.persianblog.ir

 1. بدون بازتاب