هدف عملیات ، محمود کریمی بود یا … !

خبر تحریف شده “تیراندازی یک مداح” اولین بار در یک سایت معلوم الحال و فیلترشده آینده آنلاین منتسب به مهدی هاشمی رفسنجانی که همیشه کفتار وار فعالیت می کند منتشر می شود.بلافاصله سایت انتخاب (معلوم الحال تر آینده)اقدام به بازنشر این خبر با یک تیتر بسیار زننده و سراسر توهین می کند. بعد از مدت کوتاهی هم سایت های خبری و غیر خبری ضد نظام شروع به حمله و فحاشی به این مداح اهل بیت می نمایند.اولین سوالی که پیش می آید این است که با وجود این همه خبرگزاری و سایت خبری چرا این دو سایت معلوم الحال این خبر را منتشر کرده اند؟

قضایایی پیرامون این مداح اهل بیت اتفاق افتاد که شاید خوانندگان این مطلب بیشتر از من از آن با خبر باشند.اتفاقات پیرامون حاج محمود کریمی تمام شد و مطمئننا این بار هم روسیاهی به ذغال خواهد ماند.هیچ نگرانی نسبت به حاج محمود کریمی نداریم چرا که این دستگاه صاحب دارد و پیش از آن همان “آه” مادر شهیدش برای جمع کردن بساط این کفتار ها کافی است .

اما نکته ایی که بسیار قابل تامل است رفتار مردم و رسانه ها با این حادثه بود که همین برخورد می تواند حقایق بسیاری را بازگو نماید.به طور مثال با دیدن تیتر ها و نوع نقل این اتفاق کاملا مشخص بود اولاهنوز معلوم نیست چه اتفاقی افتاده است و روایت ها بسیار متناقض اند و کاملا واضح بود که هدف بیشتر زدن یک مداح که چه عرض کنم بهترین مداح دستگاه نوکری برای اباعبدالله و در طول آن تخریب عزاداری حضرت اباعبدالله علیه السلام بود.چرا که به معنای واقعی کلمه ، کلام امام حقیقتا به همه ثابت شده که اسلام را محرم و صفر زنده نگه داشته است.و بر کسی نیز پوشیده نیست که بدون شک باقی ماندن دین ما از همین روضه اباعبدالله است.  واقعا چرا افراد خودی و آگاه باز هم طبق سنوات گذشته در دام دشمن افتادند و به راحتی عکس های و جملات توهین آمیز و یک کلاغ و چهل کلاغ های مختلف را با سرعتی بیش از نور به همدیگر منتقل کردند.افرادی که یکایک آنها حداقل یک بار با نوای حاج محمود کریمی برای حضرت عشق اشک ریختند و بر سر و سینه کوبیده اند .اما بلافاصله بعد از شنیدن این حادثه در مورد حاج محمود حکم صادر کردند و انواع تهمت ها و افتراها را نثار حاج محمود کریمی کردند یا تصاویری که به تمسخر از نوکران اباعبدالله تهیه شده است را بلوتوث یا در فضای مجازی ریشیر کردند.

حاج محمود کریمی - تصویر سازی حاج محمود کریمی - پوستر محمود کریمی - تیراندازی محمود کریمی -تخریب مداح اهل بیت - ذاکر اهل بیت - شب یلدا با محمود کریمی -پسر محمود کریمی -

برای دریافت پوستر با کیفیت حاج محمود کریمی روی تصویر کلیک کنید

این موضوع جز این است که اصولا به عواقب کارهایمان اصلا فکر نمی کنیم شما می توانید این مسئله را به موضوعات دیگر نیز تسری دهید از رای دادن مردم به افراد گرفته تا رانندگی !

چرا واقعا مردم اینقدر راحت گذشته را فراموش می کنند و اصلا آینده را در نظر نمی گیرند.اینکه گذشته محمود کریمی براحتی فراموش می شود و عاقبت کاری که ما انجام می دهیم چه خواهد شد.چرا یک لحظه فکر نمی کنیم که شاید اشتباه کنیم.اصلا به فرض اینکه حاج محمود کریمی اشتباه کرده باشد به چه جوازی حکم غیبت کردن او را داریم.و اگر حاج محمود کریمی کار درستی انجام داده باشد به چه راحتی انواع تهمت ها و افترا ها و تمسخر ها را به یک نوکر اباعبدالله نسبت داده ایم.چرا ما براحتی یادمان می رود که آبروی مومن از کعبه هم بالاتر است!

پیشنهاد می کنم حتما  برنامه شب یلدای محمود کریمی را یک بار دیگر ببینید (از اینجا) تا متوجه شوید دشمنان و منافقان از کجا سوخته اند و چرا این قدر بی شرمانه در حال تخریب حاج محمود کریمی هستند.

آری هدف عملیات دشمن ، تخریب دستگاه اباعبدالله بود با زدن موثر ترین مداح این دستگاه ! از قبیل اینگونه تخریب ها چند سال پیش هم دامن یک مداح برجسته را گرفت و یا بزرگانی دیگر مثل آیت الله جنتی و حجت الاسلام قرائتی و دکتر شریعتی و… اتفاق افتاد و باز جماعت خودی در دامن دشمن افتادند.چرا ما از گذشته درس نمی گیریم و این بیش از پیش ثابت می کند که ما در ایمان خود خیلی ضعف داریم.

پ.ن:مخاطب اصلی این متن ابتدا خود نویسنده است.

شادی روح امام و شهدا صلوات

 1. اخوان
  ۲۶ دی ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۳ | #1

  سلام . هرچند با كليات نوشته شما موافقم ولي چرا سايت ها و افراديكه كه از حاج محمود با دروغ و تهمت به ديگران دفاع كردند چيزي ننوشتيد . ايا دفاع حاج سعيد و سايت نداي انقلاب و …. كه شاكي را اراذل و اوباش خواندند و يا حاج محمود را با حضرت موسي ع مقايسه كردند و يا نامه جعلي مداحان تهران كه بعدا تكذيب شد و … . واقعا كاش همه صبر مي كردند تا تحقيقات پليس تمام شود و بعد به نقد ماجرا مي پرداختند . دشمن كه كارش دشمني است ولي ما چرا از راه نا صواب به حمايت كسي رفتيم كه عمرش و صدايش و سوز دلش را براي حقيقت صرف كرده و مي كند اما ما براي دفاع از يك حق گرا ، راه ناحق مي رويم .

 2. ۲۶ دی ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۷ | #2

  بازنشر از کامنت “اخوان” : سلام . هرچند با کلیات نوشته شما موافقم ولی چرا سایت ها و افرادیکه که از حاج محمود با دروغ و تهمت به دیگران دفاع کردند چیزی ننوشتید . ایا دفاع حاج سعید و سایت ندای انقلاب و …. که شاکی را اراذل و اوباش خواندند و یا حاج محمود را با حضرت موسی ع مقایسه کردند و یا نامه جعلی مداحان تهران که بعدا تکذیب شد و … . واقعا کاش همه صبر می کردند تا تحقیقات پلیس تمام شود و بعد به نقد ماجرا می پرداختند . دشمن که کارش دشمنی است ولی ما چرا از راه نا صواب به حمایت کسی رفتیم که عمرش و صدایش و سوز دلش را برای حقیقت صرف کرده و می کند اما ما برای دفاع از یک حق گرا ، راه ناحق می رویم .

 3. ۲۶ دی ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۱ | #3

  دوست عزیز سلام
  مطلب ارزشمند شما در ستون “وبلاگ های شما” درج گردید
  زین پس با اطلاع رسانی از بروز رسانی وبلاگ خود ما را مطلع کرده تا برای انتشار مطالب شما اقدام نماییم.

  http://www.jolbaksetiz.ir

  snip.online@gmail.com
  با تشکر
  یا علی

 4. رضا
  ۲۶ دی ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۹ | #4

  تیراندازی کلن دروغ بوده؟

 5. فاتح
  ۲۶ دی ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۸ | #5

  هرچند منتشر نمیکنید ولی حداقل برای وجدان خودت.
  اینکه گنده لاتی بیاید و مداحی کند و بعد هم با یک سفر هوایی حاجی بشود و بعدش هم همینطور تسلسل وارد عنوان حاج . آقا و استاد و نوکر اهل بیت و … براش ردیف بشند و اخر سر هم به تقدس برسونیدش که مشخصه هدف و انگیزه به دست آوردن لقمه نانی از خوان گستردهی….. است!
  اما!
  کجای وجدان شما قبول میکند کسی به صرف داشتن مجوز حمل سلاح صرفا به خاطر اینکه زوج جوانی قصد سبقت گرفتن!!!!(و چه توهینی(؟؟) داشته باشد شلیک کند جای میگیرد؟
  بعد هم دایره ریاکاران که دروغ و تهمت زنی براشون تبدیل عادت و تفریح روزمره شده در دفاع از کسی که اصلا شاید آشنایی هم باهاش نداشته باشند اما میان توجیهاتی دایی جان ناپلئونی ردیف میکنند!
  جالبه گند قضیه تا جایی بلند میشه که معوان نیروزی انتظامی هم صراحتا صداش در میاد و میگه اینها اوباش نبودند اما ظاهرا برای شماها هرکس با یک مداح دربیفته اوباش محسوب میشه(بد نیست پلیس هم الگوهای خودشو با شماها تطبیق بده)
  انصاف وازه بی معنای اذهان شماست!!!!
  اگر بر فرض محال اینهیی که شما میگویید درست باشه چرا اونها شاکی هستند و کریمی متشاکی؟؟؟

  • احمد کارآمد
   ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۶:۵۶ | #6

   ایراد از سطح تعقله احساس می کنم!حداقل مصاحبه پر گاف به قول خودتون زوج جوان رو برو بخون یا صحبت های اژه و رادان رو

 6. ۲۶ دی ۱۳۹۲ در ۱۳:۵۶ | #7

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/node/29263
  ما را از بروزرسانی خود آگاه
  و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  http://ammarname.irinfo@ammarname.ir
  یا علی

 7. ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۵ | #8

  از بعثت او جهان جوان شد
  گیتی چو بهشت جاودان شد
  این عید به اهل دین مبارک
  بر جمله ی مسلمین مبارک

 8. ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۵ | #9

  سلام
  من ولی مطلب تیراندازی ایشون رو توی انتخاب و … نخوندما تو یکی از خبرگذاری هایی که تو قسمت سایت های خبری وبلاگتون لینک کردیم خوندما.
  یعنی اونها هم بله!

  • احمد کارآمد
   ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۶:۵۰ | #10

   اگر کمی دقت کنی من نگفتم جای دیگه نزدن من گفتم اول اونا زدن این که شما نخوندی تو انجاها مهم نیست.اینکه اول کی شروع کردو چه جوریش مهمه!

 9. سید لارستان
  ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۴:۵۳ | #11

  جناب اقای حاج محمودکریمی که دوستداراهلبیت ع میباشند که خداوند اورایاری کند وبا اهلبیت ع مشهورشود ازاینگو نه لفاظیها باکی نداشته باشد چون خدا واهلبیش ع اورا حفظ خواهند کرد وبنده که سیدمیباشم از جدم پیامبر میخواهم که ایشان را درعرش الهی پیش خود برکرسی نشاند درضمن برای وهابیت ودشمنان اهلبیت ع ارزوی پشیمانی وتوبه کردن درپیشگاه احدیت دارم درغیراینصورت ارزوی جهنم

 10. ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۶:۱۳ | #12

  ولی جالبه این اتفاق نفاق بسیاری از سایتها را نشان داد.
  یا علی حتما سربزنید: http://drsalmanian.blogfa.com/

 11. ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۶:۱۸ | #13

  بقیه رو هستم اما شریعتی رو گمانم باید بیشتر احتیاط کنی(من البته تمام آثار شریعتی کتاب بالینی من است)

 12. فاتح
  ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۸:۲۶ | #14

  آها درسته درسته شما درست میگی
  خوشم میاد وقتی هم دفاتر همین آقایونی که اینطور سینه چاکشون هستید میرید برای کاری به زشت ترین وجه ممکن باهاتون برخورد میکنند!!!!
  سرگذشت مجتبی دانشطلب آینه عبرتی خوبی برای تو و امثال تو هست.

  • احمد کارآمد
   ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۰۰:۳۰ | #15

   یکمی دقت کن چی نوشتم.کاش می فهمیدیم غیبت یعنی چی ؟تهمت یعنی چی؟ قضیه دانشطلب هم فکر نمی کنم ربطی به من داشته باشه !ایشون اشتباهی کرده دستگاه قضایی هم ایشون رو مستحق جریمه دیده /بعد رفته حبس شم کشیده !چه ربطی داره به من؟

 13. محمود
  ۲۷ دی ۱۳۹۲ در ۱۹:۴۶ | #16

  جک نوشتی عزیز جان؟ بابا شماها دیگه کی هستین…. جل الخالق

  • احمد کارآمد
   ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۰۰:۳۸ | #17

   حرف همون خالق رو زدم.اوصیکم به تقوی الله!!

 14. علي
  ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۶ | #18

  باسلام به نوسينده محترم خيلي دمت گرم الان فقط حاج محمود حمايت احتياج داره و بس بخدا همون جوري كه رفيق در مواقع سختي بايد به داد رفيقش برس حالا ما بايد دست از حمايت حاجي بر نداريم. بخدا خيلي اقاست

 15. زهرا
  ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۱۱:۲۴ | #19

  آخه كدام آدم عاقلى قبول مى كند شخصى با اين همه سابقه درخشان در دستگاه امام حسين به خاطر يك سبقت بد به سوى مردمى كه خود را نوكر آنها مى داند اسلحه بكشد اصلاً اينكه مجوز حمل اسلحه داشتند يعنى اين نوع تهديدات بار اول نبوده ويقيناً نخواهد بود انشاءالله خداوند مكر دشمنان اسلام را به خودشان برگرداند

 16. ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۹ | #20

  سلام
  نقدشمامنصفانه است..ماقبول داریم حاج محمود هم ممکن الخطاست اما باورکنید هدف این گروه حمله به حاج محمود نیست حمله به مکتب حسینی است

 17. رضا
  ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۱۹:۰۶ | #21

  حالا خودشون قبول کردن تیراندازی کردن تو باورت نمیشه؟ خدا شفا بده!@زهرا

 18. عبداله
  ۲۸ دی ۱۳۹۲ در ۱۹:۱۵ | #22

  سلام خوب بود شما به موقع اطلاع رسانی می کردید تا کسی سواستفاده نکند ولی والا غیرتا فقط محمود کریمی مومنه که باید آبرویش حفظ شود و نباید به او تهمت زد .اون مطالب بالا راجع به هاشمی را دوباره بخون. یک کمی هم به حرف های خودتون باور داشته باشید

  • احمد کارآمد
   ۲ بهمن ۱۳۹۲ در ۰۱:۱۰ | #23

   کجاش مشکل داره ؟ شما بگو! اینکه آینده انلاین مال مهدی هاشمیه یا اینکه تیتراشون کثیفه یا اینکه سایت کفتار آینده انلاین فیلتره؟

 19. فاتح
  ۲۹ دی ۱۳۹۲ در ۰۰:۱۲ | #24

  @احمد کارآمد
  یعنی اگر جرات دارید بعد از این همه سینه چاکی برای آقایون! یک انتفاد که چه عرض کنم . خرده مخالفتی که در ذهنتون هست بیان کندی فرق نداره در چه موردی اون وقت تشریف میبرید ور درست دانشطلب!

 20. فاتح
  ۲۹ دی ۱۳۹۲ در ۱۰:۰۳ | #25

  یعنی وقاحت را هم حد و انتهایی هست؟!!!
  http://rajanews.com/Detail.asp?id=179295#msg

  • احمد کارآمد
   ۲ بهمن ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۷ | #26

   یعنی رو سیاهی به ذغال موند هم همینجاها معنی میشه

 21. رهگذر
  ۲۹ دی ۱۳۹۲ در ۲۳:۵۱ | #27

  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک / سلام .یادتون که نرفته که اصلاح(افساد)طلبان و فتنه گران آشوبگر چه تودهنی محکمی از هیئتهای عزاداری اباعبدالله در فتنه سال 88 خوردن(به خصوص در یوم الله عاشورای سال88). فتنه گرهای منافق و اصلاح(افساد)طلبان منافق-صفت که با خط اصیل ولایت مشکل دارن ،کینه ی سال 88 از هیئتهای اباعبدالله به دل گرفتن .یادتونه چطور مجبور شدن از ترس عزاداران اباعبدالله فتیله فتنه و آشوبگریو پایین بکشن…..الحمدلله رب العالمین عاشورای اباعبدالله ،فتنه گران خائن منافق را رسوا کرد/////اللهم الجعلنی عندک وجیها بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الآخره/////اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک…..یا علی(صلوات الله علیه) یا مهــدی(عجّل الله تعالی)

 22. ایرانی
  ۳۰ دی ۱۳۹۲ در ۰۲:۲۵ | #28

  خدا تنگ نظری ها و منطق های ضعیف رو شفابده که قدرت تشخیصشون تا این حد پایینه!!!!@رضا

 23. ایرانی
  ۳۰ دی ۱۳۹۲ در ۰۲:۳۸ | #29

  سیاست مداری تا سیاست زدگی کهکشانی فاصله ست!!! سیاست زدگان عموما از مقصد اصلی به سمت حواشی سوق میابند و مرکبشان بجای منطق، احساسات “از خستگی طی طریق بیهوده” کم بیناو نابیناشده است!
  دقیقا کسانی که دم از آزادی بیان میزنند خود بزرگترین دشمنان آنند!!! و کسانی که ادعای نرسیدن صدای اعتراضشان به گوش مردمان را دارند، گوش فلک از فریاد همیشه بلند اعتراضشان آزرده است!!!
  و کسانی که دم از وقاحت مخالفانشان میزنند، چون عرصه را مستعد یابند خود پیش قراول میشوند!!..
  اینها توسط علوم روانشناختی اثبات شده است و خوشایند و عدم خوشایند ما حقایق را تغییر نمیدهند!
  به امید تقویت منطق ها و مهار شدن احساسات و دخالت ندادن تمایلات “خویشتن خویش” در قضاوت های مردم این مرز و بوم!@فاتح

 24. علی
  ۳۰ دی ۱۳۹۲ در ۱۶:۳۲ | #30

  لبیک گفتی، لحظه ای عمری نیاسودی

  عشق است؛کی دست از تو بردارد به این زودی

  باید که روی کوه را هم کم کند حتی

  در سینه دارد شوق دریا را اگر رودی

  باید که عابس بود تحت رایت العباس

  نه یک زره بر تن، نه روی سر کلاخودی

  رگبار تیراندازها این دفعه سوی توست

  در معرکه این بار گویا تو هدف بودی

  این تیرگی ها، تیرها را می شناسم من

  از آتش فتنه است قطعا این چنین دودی

  بگذار عقده هر قدر دارند بگشایند

  تو که برای ما همانی، حاج محمودی

 25. علی
  ۳۰ دی ۱۳۹۲ در ۲۰:۵۹ | #32

  مطمئن باشید اگر داستان حمله به ایشان بود یا تیراندازی نشده بود یا… تابحال صدا و سیما صد مصاحبه از ایشان پخش کرده بودو سردار رادان هرگز تیراندازی ایشان را تایید نمی کرد. اگر ایشان کوچکترین اعتقادی به آن روایات و حکایات از ائمه که به مردم میخوانند داشت اگر عدالت علی و داستان عقیل را باور داشت و فقط لغلغه زبانش نبود به جای اینهمه قصه و فیلمنامه سرهم کردن ، مرد و مردانه میگفت مردم ایران من تیراندازی کرده ام اشتباه کرده ام ببخشید ، مطمئن باشید ارادت مردم به وی صدچندان می شد.

 26. علی
  ۳۰ دی ۱۳۹۲ در ۲۱:۰۱ | #33

  برای آنها که سرزش یک مداح اهل بیت را به خاطر اشتباهی که مرتکب شده را مخالفت و هجمه به دستگاه امام حسین می دانند واقعا متاسفم

  • احمد کارآمد
   ۲ بهمن ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۴ | #34

   اگر مرتکب نشده باشه چی؟

 27. ۳۰ دی ۱۳۹۲ در ۲۳:۲۹ | #35

  با سلام و خدا قوت به شما همسنگر گرامی.
  با پست مطلب جدیدی با عنوان ” به همین راحتی : بروز شدم
  زیادم طولانی نیست وقت بگذارید و مطالعه کنید
  منتظر حضور تون هستم
  یا زهرا (س)

 28. محسن
  ۱ بهمن ۱۳۹۲ در ۱۶:۵۹ | #36

  ایشون رو مورد هدف قرار دادن تا پروژه های بعدی رو محک بزنن و ببینن چه نتایجی با انجام پروژه های بعدیشون به دست میاد شاید رو حانیت شاید ما بسیجی ها یا شاید بچه پاسدار ها دشمن خیلی زرنگه ما هم هوشیار هستیم و چشمان با باز باز اماده و سر فرم دشمن بدونه که بچه بسیجی ها جمعیتشون هم زیاده همه رو زمین میزنن و ضربه فنی هم میکنن کریمی دوست داریم از نوع دوست داشتن برادرانه ما پشتت هستیم

 29. عاشق گنه کار
  ۳ بهمن ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۰ | #37

  بالفرض اینکه محمود کریمی فعل خطایی مرتکب شده باشد که خدا می داند ماجرا از چه قرار بوده آیا ارزشی از دستگاه اباعبدالله کم خواهد شد ؟
  کما اینکه بیشتر شواهد گواه این مطلب است که تیراندازی بی دلیل صورت نگرفته است…
  مگر خداوند در قرآن کریم نفرموده که : یریدون لیطفو نور الله بافواههم والله متم نوره ولو کره الکافرون ؟؟؟؟
  پس آیا با این همه بی حرمتی که از پیش تر از این ها در کشور عزیزمان رواج پیداکرده است ، مانند محرم 88 ، آیا از ارزش های اباعبدالله و غلامان دستگاه حسینی کاسته خواهد شد ؟
  پس دشمن هرچه در توان دارد رو نماید زیرا که عرصه مبارزه با بندگان صالح خدا عرصه دشواریست و خود خداوند وعده داده که : و نرید ان نمن الا الذین استضعفو فالارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
  آری
  حاج محمود عزیز
  اگر خطایی از جانب شما سر زده است خوشا به حالت
  خوشا به حالت که تا به این لحظه توفیق خدمت و غلامی اباعبدالله نسیب و روزیت گشته است
  خوشا به حالت زیرا که نوکری اباعبدالله شاهیست بر کل عالم
  حال که این اتفاق افتاده گوشمان کر و چشمانمان کور زیرا تو نیز همچون دیگران انسانی و حق اشتباه داری!
  مگر خودمان چه گلی به رویمان زده ایم که حال احساس معصومیت به ما دست داده است؟؟؟!!!!
  اما اگر همه چیز بر علیه شما تمام شد و شما بی گناه بودید فقط می توان گفت همین آیه را به یاد آرید که خود خداوند فرمود : و نرید ان نمن الا الذین …

 30. ۴ بهمن ۱۳۹۲ در ۱۶:۰۱ | #38

  @علی
  ینده خدا که معذرت خواهی کرد
  گفت من نباید معذرت خواهی کنم ولی حالا معذرت میخوام اگه موضوع من باعث شده ازین مکتب دلسرد بشین

 31. علی رسولی
  ۷ بهمن ۱۳۹۲ در ۱۴:۳۲ | #39

  با سلام-در این جنجالهایی که اخیرا” بپا شده ممکن نکاتی باشد که مورد اشاره واقع نشده باشد.اینکه به آقای کریمی حمله شده و ایشان از خود دفاع کرده اند , تقریبا” روشن است.حمله کنندگان چه کسانی بودند ؟ یک احتمال که من می دهم این است که حمله کنندگان از گروه اراذل و اشرار مسلح بوده اند که روز به روز تعداد آنها و حملات آنها به مردم بیشتر می شود و مردم چه سواره و چه پیاده از حملات آنها در امان نیستند.گاهی با موتور سیکلت و قمه و چاقو به افراد کنار معابر و خیابانها یا به مغازه ها و بانک ها و… و گاهی با خودرو با پیچیدن جلو خودروهای دیگر و ایجاد مانع یا تصادف ساختگی به منظور زورگیری یا ترور و وحشت و اهداف دیگر.حالا این اراذل و اشرار اتفاقی به آقای کریمی حمله کردند و ایشان هم با اسلحه دفاع کردند.اگر کسی اسلحه نداشت , باید در مقابل اینها چه کند؟ اراذل و اوباش اخیرا” سایت اینترنتی هم ساخته اند که نشان می دهد یک برنامه ریزی اساسی از خارج از کشور در کار است و شاید قرار است اراذل واوباش و اشرار , نقش تروریست های مسلح را بازی کنند برای ایجاد وحشت و ناامنی و ترور و قتل و زورگیری وتخریب و غارت و…باید بیش از اینها هشیار باشیم.

 32. بارقه نور
  ۷ بهمن ۱۳۹۲ در ۱۴:۴۷ | #40

  @سید لارستان
  دوست عزیز برای همه آرزوی هدایت کن نه آرزوی جهنم.مطمئن باش این روش همان روش صالحان وامامان ماست. وگرنه راهت به کژی و ناراستی است.

 33. خادم الشهدا
  ۹ بهمن ۱۳۹۲ در ۲۲:۴۷ | #41

  سلام علیکم . خدمت دوستان عرض کنم که انسان جایز الخطاست ،امکان داره هرکار خطایی بکند (که حاج آقا محمود چنین کاری نمیکند ) اما نکته مهم اینه که آقایون به اصطلاح مقید آبروی مومنی را بردند که خدا هدایتشان کنه ،انسان باید همیشه ستارالعیوب باشه. صلوات

 34. ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۸ | #42

  سلام
  خدا قوت دادا
  خدا خیرت بده
  خیلی دوس دارم با هم همسنگر باشیم
  اصلا فکر نکن که دارم الکی میگمو فقط میخوام تا …
  خلاصه
  اگر موافق بودی خبرم کن دادا
  مواظب خودت باش
  یا علی مدد
  التماس دعا

 35. مختار
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۱ | #43

  دوتا چیز رو خوب یادمه:

  اشکای حاج محمود، موقعی که برا قمر بنی هاشم میخونن…

  و قرمزی ناشی از غضب چشمای کسایی که توی خیابون جمهوری، عاشورای 88، ما رو کتک زدن.

  تو خود حدیث مفصل بخوان…

 36. احسان
  ۴ اسفند ۱۳۹۲ در ۰۰:۱۱ | #44

  آقای عاشق گنه کار که خودت رو اینجا پاره کردی برای آقای محمود کریمی خدمتتون باید عرض کنم که گناه و آلودگی ناپسنده ولی برای خواص ناپسند تر این کاری که آقای کریمی کردن اگر اشتباه باشه چون از مداح اهلبیت سرزده عین امر به منکر هست برای عوام جامعه

 37. ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۴ | #45

  سلام رزمنده
  مدت های مدیدی است وبلاگت را لینک کرده ام.
  زحمت بکش وبلاگ ما رو به جبهه فرهنگی متصل نما
  خداقوت
  یاحق

 38. ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۱۹:۵۴ | #46

  با سلام همسنگر.وب سایت زیبایی دارین.اجرتون با حضرت زهرا (س)
  ضمن عرض ادب به اطلاع
  می رسانیم انتشار مطالب و موضوعات مربوط به امام زمان (عج) با آغاز
  انتشار مطالب مربوط به حرف ” پ” همچنان ادامه دارد .

  تا کنون مطالب مربوط به حرف ” آ ” که شامل مطالبی همچون : آشوبهای جهانی
  ، آرماگادون ، آخرین دولت ، آخر الزمان و…

  ومطالب مربوط به حرف ” ا ” که شامل مطالبی همچون : ایرانیان ، اهل سنت و
  مهدی ، اولین رجعت کننده ، انجیل و بشارت موعود ، انتظار در مسیحیت ،
  ابواسحاق ابو عبیده ی سقفی و …

  ومطالب مربوط به حرف ” ب ” که شامل مطالبی همچون : بی نیازی در عصر ظهور
  ، بشقاب پرنده ، براق ، باد سرخ ، باد سیاه و…

  ونیز مطالب مربوط به حرف ” پ ” که شامل مطالبی همچون : پیشگوییهای نوستراداموس، پایان حکومت حضرت
  ، پرچم پیش از قیام ، و …

  منتشر شده است .
  امید است مورد رضایت شما قرار گیرد.

  درصورت تمایل برای تبادل لینک نیز به ما اطلاع دهید.

  منتظر نگاه سبزتان هستیم .
  http://Asheghanemahdii.ir

 39. ۱۱ تیر ۱۳۹۳ در ۱۹:۰۷ | #47

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید و با آرزوی قبولی طاعات .به اطلاع میرسونم مطالب مربوط به حرف(خ) منتشر شد.

  در ضمن در صورت تمایل به تبادل لینک بهمون اطلاع بدین.با تشکر

  همواره منتظر نگاه سبزتان هستیم.

  wwww.asheghanemahdii.ir

 40. ۱۷ تیر ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۳ | #48

  خدا باعث و بانیشو لعنت کنه …..
  چی بگم که خانه پای بست ویران است ….

 41. ۱۷ تیر ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۴ | #49

  خدا باعث و بانیشو لعنت کنه …..
  چی بگم که خانه از پای بست ویران است ….

 42. ۲۰ مهر ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۸ | #50

  باسلام وتشکراازسایت خوبتان به سایت منهم سربزنید

 43. آلپای
  ۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۷:۰۷ | #51

  سیهدیر گده!!!!!!!!! یئمه سیکیمی قورومساخ

 1. بدون بازتاب