خانه > اجتماعی, انقلاب اسلامی, دسته‌بندی نشده, سیاسی, فرهنگی, مینیمال, ولایت فقیه > خلاف مواضع رهبری سخن گفتن به سید حسن خمینی رسید / از روی عمد یا سهل انگاری؟!

خلاف مواضع رهبری سخن گفتن به سید حسن خمینی رسید / از روی عمد یا سهل انگاری؟!

اخیرا با توجه به کارنامه ضعیف و خسارت بار دولت در زمینه های اقتصادی و سیاسی ، دولتی ها و طرفداران آنها در هر لباسی که باشند دست به یکی از کثیف ترین سیاست های ممکنه که همان دوقطبی سازی است ، زده اند تا بتوانند در روز انتخابات رای مردم را به عنوان منجی ملت بگیرند .

حال نوبت به سید حسن خمینی رسید که یکی از نظرات امام خامنه ای را “توهم” بنامد و در سخنانی عجیب کاملا بر عکس سخنان امام امت لب به سخن بگشاید.

وی در سخنانی در دیدار فیلم سازان و برگزارکنندگان جشنواره فیلم روح الله اظهار داشت: ” توهم بدین معناست که انسان خود را مرکز هستی قلمداد کند،البته یک واقعیت است که انسان ها همواره فکر می کنند مرکز هستی هستند که هرکس به آنها نزدیک تر باشد اهمیت بالایی دارد و هرکس هم دورتر باشد، از اهمیت برخوردار نیست. ما با همین رویکرد تاریخ را مطالعه می کنیم و فقط به قلّه های تاریخ توجه می کنیم اما به کسانی که خالق آن قله ها بودند توجهی نداریم، همچون بردگانی که سنگ های اهرام مصر را روی هم گذاشتند و دکتر شریعتی هنگام بازدید از اهرام نامه ای را خطاب به آنان نوشت.”(+)

لازم به ذکر است یکی از سخنان معروف امام خامنه ای که در بسیاری از بنر های خیابانی و پوسترها نقش بسته است این جمله است: ” در جمهوری اسلامی، هر جا که قرار گرفته‌اید، همان‌جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه‌ی کارها به شما متوجه است. بیانات امام خامنه ای ۵ اسفند ۱۳۷۰ ” و اکثر مردم با این جمله مقام معظم رهبری آشنایی دارند.

سید حسن خمینی - توهم

سید حسن خمینی

حال باید دید تیم دولت تدبیر و امید و حامیان ریز و درشت آن تاکی می خواهند بر طبل دو قطبی سازی جامعه بکوبند! در صورتی که همگان می دانند به علت انتخابات های پشت سر هم در جمهوری اسلامی این دو قطبی ها دوام ندارد و همچون کف روی آب از بین خواهد رفت.

 1. جمشید
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۰ | #1

  این بنده خدا دید از نام جد بزرگش نمیتونه استفاده کنه (چون جدش این اجازه رو نداد)، حالا آویزونه این و اون شده بلکه چیزی بشه واسه خودش.

 2. حسن
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۵:۱۱ | #2

  هر وقت یاد گرفتیم به نظرات همدیگه احترام بزاریم او روز میشه پایان همه مشکلات

 3. کریم
  ۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۸ | #3

  خوب وقتی خودش ادعای معصومیت نکرده شما چرا بادمجان دور قاب چین میشید و به مردم چنین القا میکنید که هیچکس حق نداره خلاف ایشان سخن بگوید وقتی معصومین چنین توقعی از کسی نداشته اند چرا دیگران را بالا تر از معصوم مینشانید فکر میکنید تاریخ در مورد این رفتار شما چه چیزی مینویسد

 4. ۷ تیر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۹ | #4

  سلام
  عالی بود

 1. بدون بازتاب