خانه > انقلاب اسلامی, پوستر-عکس, جنگ نرم, سیاسی, فتنه > پشت کلمات تاج زاده کیست؟

پشت کلمات تاج زاده کیست؟

چند روز پیش رسانه (به اصطلاح) سبز ایران (رسا تیوی) گزارشی را پخش کرد که در آن تاج زاده در مورد اظهارات اخیر خاتمی صحبت کرده بود.در همین ابتدا چند سوال به ذهن می آید.اول اینکه آقای تاج زاده در زندان به سر می برد و چگونه میتواند از سخنان آقای خاتمی و تحلیل های پیرامون آن در بیرون از زندان به خوبی باخبر شود و تحلیلی تقریبا 10 صفحه ای را بنویسد؟ دوم اینکه چرا تاج زاد بعد از 10 ،15 روز به فکر نوشتن این تحلیل افتاده؟

تاج زاده-زندان-سید مصطفی تاج زاده-عضو ارشد -سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی-سخنان- رییس جمهور سابق-سید محمد خاتمی- واکنش-فعالان سیاسی- جنبش سبز- تحلیل-منافق-موسوی-میرحسین موسوی-سایت کلمه-رسا تیوی-رسانه سبز ایران-

با صرف نظر از کیفیت این تحلیل ،باید گفت تاج زاده به چند نکته اشاره کرده است :

اول اینکه :چرا در این برهه حساس باید خاتمی را تضعیف کرد البته به نطر نگارنده نوعی نجات خاتمی محسوب می شود و نکته بعد هم همان مسئله قدیمی ونخ نما برای افکار عمومی می باشد (مبارزه به اصطلاح مدنی که جنبش اصلاحات شروع کرده است)تاج زاده در این بخش اشاره میکند که باید راههای فراوانی را برای رسیدن به اهداف در پیش گرفت از جمله سیاست هویج و چماق ؛یعنی هم میتوان هویج وار مثل خاتمی عمل کرد وهم می توان چماق براندازی را به سر افکار عمومی کوبید. تاج زاده در بخش دیگری از صحبت های خود می گوید جنبش سبز هیچ ربطی به جریان انحرافی رجوی ندارد ولی مثل اینکه شعار ما همه با هم هستیمی که  در بیانیه های موسوی آمده بود را نخوانده است و یا اینکه آن را انکار میکند.

ونکته پایانی اینکه سخنان تاج زاده در طول دوره زندان آن همواره از رسانه های معاند نظام پخش می شود،اما واقعا پشت این کلمات خود تاج زاده نشسته است یا نه؟

این متنو دو سه روز پیش نوشته بودم ولی به خاطر مشکلات کاری وقت نشد بذارم تو وبلاگ و دیگه اینکه از همه دوستان در شب اول رجب التماس دعای شدید دارم.و رحلت امام عزیز رو هم تسلیت میگم.

در ضمن بد نیست سری به لینک های زیر هم بزنید

+“نقی” نقش اول سریال “فیس بوک”

+ویژه نامه ماه رجب و ولادت امام باقر علیه السلام

+ویژه نامه صوتی و تصویری امام خمینی(ره)

شادی روح امام و شهدا صلوات

 1. ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ در ۰۶:۴۸ | #1

  خاتمی و تاج زاده هر دو عناصر روی صحنه و عروسک های دست پرورده غرب هستند. دلداگی آن ها به غرب موجب شده تا به ملت خودشون خیانت کنند و پایه های ولایت فقیه را تخریب کنند. در سالگرد رحلت آن مرد خدا در حفظ میراث جاودانش که اصل ولایت فقیه است با او تجدید پیمان می کنیم. چراغی را که ایزد برفروزد آقای خاتمی و تاجزاده نداره هر آنکس پف کند ریشش بسوزد.

 2. سیدعلی
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ در ۰۷:۲۹ | #2

  سلام
  چی شد آخرش بیرون زندانه یا داخل زندان؟نکنه روحش بوده این حرفا رو زده شاید هم جسد بعدی اون بوده وما بی خبر موندیم!!!

 3. ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۹ | #3

  سلام
  با« پیر جماران از نگاه دشمنان » آپم..
  منتظر نگاهتان هستم.

 4. ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۰ | #4

  سلام
  به روز هستیم . . .

 5. ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ در ۱۰:۱۸ | #5

  slm
  upam age dus dashtin biayn

 6. ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۶ | #6

  سلام چطوریییییییی؟
  بعضی از تاج زاده ها و آقا زاده ها هنوز هم تو توهم هستند که بگن جنبش سبز جنبشخود جوش و واحدیه ها آخه گاگول السلطنه مگه نمیبینی رجوی این همه حمایتتون میکنه

 7. ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۹ | #7

  خواندنی بود

 8. مهم نیست
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۹ | #8

  من با تند روی مخلفم چه تو چپ ،چه تو راست

  اما نویسنده عزیز

  اینکه چرا بعد چند روز منتشر شده نامه بخاطر این هست که اجازه ملاقات با کسی را به ایشون ندادند (حتی زن و بچه و مادر و پدر) که این از لحاظ قانونی خودش جرمه که خیلی راحت اتفاق میافته و هیچ کس نمیگه عدل علی کجاست !
  بعد اولین ملاقات نامه به بیرون آمده …

  اما اینکه چطوری در زندان از اخبار با خبر می شوند … در زندان به تمامی روزنامه ها و خبرها دسترسی دارند بگذریم که سال گذشته اجازه این را هم ندادند و با شکایت به سازمان های بین الملل مجبور شدند اجازه بدهند و حتی چندباری اجازه استفاده از اینترنت را بدهند …
  ضمنا تو ملاقات هایی که کلا با زندانیان انجام میشه یکسری خبرها از بیرون به زندان انتقال پیدا می کنه…

  اینکه تحلیل او درست هست یا نه

  بنده دکترای سیاست ندارم که نظر بدم و تو حوزه ای که اطلاعات داشتم عرض کردم
  *****
  ضمنا آقای رحیمی :
  اگه تاج زاده آقا زاده می دونید بهتره به زندگی و دارایی های او هم سری بزنید و نقش ها و پست هایش از قبل از انقلاب (پاریس با امام) به بعد … و نزدیکی او با رهبر انقلاب

  مواظب باشیم عامل نفاق نباشیم
  کشور به وحدت بیشتر احتیاج دارد تا جدایی

  در پناه خدا
  التماس دعا

  • ahmadkaramad
   ۸ تیر ۱۳۹۰ در ۰۶:۲۱ | #9

   البته نکاتی هست که عاقلان دانند!

 1. بدون بازتاب