آیا جامع الشرایط تر از کروبی ننه جونشه؟

آهاي متحجران ريش دار چادر به سر كه تا حالا با دستور بي بي سي نريخته ايد توي خيابان! نكند حالا که شیخ الشیوخ اصلاحات درکمال صحت عقل و سلامت روان، با کلی ناز و ادا و اینجور چیزها که:

من نمیخوام و نمیتونم و  . . . .

اومده و گفته که من مجتهد جامع الشرایط هستم!

فکر کردین چار تا دونه متحجر عین بنده و شما موظف می شوند از ایشان تقلید کنند!!!؟

خیر عزیزان دلبند و دلبندان عزيز. به قول رئیس جمهور عزیزمون اون . . . لولو( نه ببخشید آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت!) معنا و مفهوم جمله توی پرانتز هم این است که باباجان! این مجتهد جامع الشرایط مال من و شمای پائین شهری گشنه گدای متحجر چکمه پوش سیب زمینی خور نیست که تازه قیافمون هم شبیه دلفینه! (رجوع بفرمائيد به نوشته مندرج در روزنامه اعتماد ملي كه گفت مردم جمع شده اطراف ماشين احمدي نژاد شكل دلفين هستن!)

karrobi-iran-mosavi-khatami-mir hoseyn-کروبی-شیخ بی سواد-ایران-فتنه 88-فتنه25 بهمن-ننجون کروبی-شیخ بی سواد-محمود احمدی نژاد-انتخابات88-فاطمه کروبی

این مجتهد جامع الشرایط با کلاس و مدل 2010 مال اونائیه که دست كم معادل یک عمر درآمد هزاران هزار مثل ماها رو طی یک فقره چک به عنوان هدیه و این چیزا از شهرام جزایری جونشون می گیرن  و بعدشم جلو  چشمای بهت زده 70 میلیون بیننده میگن از امام خمینی(ره) اجازه داشتن که لابد 10 سال(یا همین حدود) بعد از رحلت ایشون از یک کسی به نام شهرام جونشون پول بگیرند! (البته اين حضرات كلاً انديشه هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران را ارث خودشان مي دانند و حتي منسوبان ايشان را هم از خود ميدانند!)

 

به هر صورت بنده به عنوان یک فقره انسان زبون نفهم که نه بی بی سی رو دوست داره نه با صدای آمریکا کنار میاد تازه ظهر عاشورا وسط خیابون خدا هم نرقفصیده!!! یک “چیز”هائی فهم کردم که شاید به درد دنیاتون نخوره ولی مطمئن باشید به درد آخرتتون هم نمیخوره! د رهر صورت حالا که تا اینجای مطلب رو خوندین بهتره بقیش رو. هم بخونین که شیخ کروبی هم دلش خوش باشه!

یکم) مجتهد جامع الشرایط ممکن است یکی باشد مثل کروبی اما ترو خدا یکی به بنده  بگه کروبی چطوری میشه یکی مثل مجتهد جامع الشرایط؟

دوم)بنده تازه فهم کرده ام که برای تسلط بر علوم دینی به زبان عربی نیازی که نیست هیچ. .  بلکه باید برای مجتهد جامع الشرایط شدن در روز قدس بر علیه کودکان فلسطینی شعار داد!

سوم) اصولاً برخورد لنگه کفش توی ملاج هر کسی نمی تواند از او یک آدمی بسازد مثل کروبی ولی آن لنگه کفشی که به سر و صورت شیخ اصلاحات خورد نمیدونم کفش سیندرلا بود یا یه چیز دیگه که از کسی با مختصات ایشون، ممکنه مجتهد جامع الشرایط بسازد!

karrobi-iran-mosavi-khatami-mir hoseyn-کروبی-شیخ بی سواد-ایران-فتنه 88-فتنه25 بهمن-ننجون کروبی-شیخ بی سواد-محمود احمدی نژاد-انتخابات88-فاطمه کروبی

چهارم)الان بنده خیلی دارم می خندم! نه به ریخت و قیافه کروبی بلکه به خودم! آخه کسی به ابعاد و مختصات کروبی چیه که من براش مطلب طنز بنویسم؟

پنجم)بعضی از اشخاص معتقدند مدیریت و سیاست امام خمینی(ره) بطور ارثی منتقل شده است به نوه ایشان! با این حساب به نظر شما مجتهد جامع الشرالیط بودن کروبی از چه کسی به ایشون منتقل شده؟ آفرین درست حدس زدن جواب پرسش بنده ننه جون کروبی بود.

خلاصه با این حساب لابد ننه جون ایشون هم فتوا می داده اند(خدا رحمتشان کند) و دنیا را چه دیده ای شاید همین مأله باعث شده تا مهدی کروبی جوان برود حوزه و علوم دینی بخواند!

فقط این وسط یک سوال باقی میمونه که شیخ مهدی جامع الشرایط تر است یا ننه جون نامبرده؟ البته برای استخراج پاسخ چنین مجهولی باید یک راست برویم سراغ هم دوره ای های ننه جون شیخ اصلاحات و به گمونم برای یافتنشون مشکل خاصی نباشد اِلا اینکه افراد فوق الذکر یک خورده مرده اند!

حالا هم که انها مرده اند باید بریم سراغ دوستان امروز شیخ یعنی بی بی سی و صدای امریکا و سایت صهیونیستی بالاترین و … که البته به گمانم از خود شیخ مهدی جامع الشرایط تر باشند!

شادی روح امام وشهدا صلوات