خانه > اجتماعی, انقلاب اسلامی, پوستر-عکس, جنگ نرم, دسته‌بندی نشده, سیاسی, علمی, فتنه, فرهنگی > حالا که نیروگاه افتتاح شد، رأی ما رو پس بدین!

حالا که نیروگاه افتتاح شد، رأی ما رو پس بدین!

حالا که نیروگاه اتمی بوشهر افتتاح شد لطفاً رأی ما اهالی محترم را پس بدهید تا برویم سر خانه و زندگیمان. خوب نیست رأی مردم را بدون رضایتشان بردارید و ببرید هر جا که دلتان خواست. ما رأی داده ایم حتما مخالفیم آن هم از نوع مادرزادش! ! ! یعنی ما مخالف مادرزاد هستیم در هر زمان و هر مکان و هر شکل و قیافه ای که به ذهنتان خطور کند.

الان هم با افتتاح نیروگاه تولید برق از انرژی اتمی در نزدیکی بوشهر به شدت هر چه تمام تر مخالفیم و این مخالفت را با صدای خیلی خیلی بلندی فریاد میزنیم.

دلیل مخالفت ما هم این است که معتقدیم در افتتاح این نیروگاه تقلب شده است. البته درست است که آژانس بین المللی انرژی هسته ای راه اندازی آن را تأیید کرده است اما ما هنوز هم معتقد به وقوع تقلب گسترده در راه اندازی این نیروگاه هستیم.

متأسفانه ناظران سازمان جاسوسی آمریکا(سیا) در هنگام راه اندازی این نیروگاه حضور نداشته اند و به بهانه های واهی از جمله اتهام ناروای جاسوسی از مدت ها قبل دستگیر شده بودند و امکان حضور در پای صندوق های رأی (ببخشید امکان حضور در هنگام افتتاح نیروگاه) را نداشته اند.

سازمان سیا-سازمان جاسوسی آمریکا-اوباما-اسرائیل

این خودش یک دلیل برای تقلب! تازه اوباما خودش فرزند اندونزی و کنیا و اینجور جاهاست و یقیناً مردم این کشورها فرزند خودشان را رها نمی کنند و با جمهوری اسلامی ایران همراهی نمی نمایند تا بتواند برای خودش بیخود و بی جهت اقدام به راه اندازی نیروگاه های اتمی و اینطور کارهای بیخودی بنمایند!

obama-iran-ایران-انرژی هسته ای-آمریکا-نیروگاه بوشهر

از سوی دیگر طبق اخبار واصله، پیامک های موبایل در روز افتتاح این نیروگاه قطع نشده بود که با توجه به قطع پیامک ها در هنگام انتخابات سال 88 و با کنار هم گذاشتن این قرائن می توان دریافت که این دفعه هم قرار بر انجام تقلب بوده است و کودتاگران با طرح و برنامه ریزی قبلی پیامک ها را قطع نکرده اند تا دستشان رو نشود ولی بی خبر بوده اند از اینکه ما خودمان خیلی زرنگتر از این حرف ها هستیم و می فهمیم چه نقشه ای کشیده اند!

از سوی دیگر کسانی که نیروگاه اتمی بوشهر را افتتاح کرده اند، اگر راست می گویند و سوء نیتی ندارند باید با حضور نمایندگان ما دوباره اقدام به افتتاح این نیروگاه کنند البته ما که قهر خواهیم کرد و هنگام افتتاح مجدد نخواهیم امد ولی بهتر است این کار را بکنند تا ما هم کلی بهانه های جدید درست کنیم بلکه ادعایمان باور مردم بشود!

تازه ما مدرک داریم که اورانیوم های موجود در این نیروگاه مورد تعرض قرار گرفته اند و برای اثبات حرفمان شاهد هم داریم هر چند اورانیوم های نامبرده  از ترس آبرویشان نمی آیند با رسانه ها مصاحبه نمایند.

خلاصه اینکه تقلب شده و ما مرغمان یک پا دارد و بیشماریم و نمی خواهیم حرفمان را عوض کنیم. از همین حالا هم می رویم سطل آشغال ها را آتش میزنیم و اتوبوس ها را می سوزانیم و مراکز نظامی را مورد حمله قرار می دهیم و می رویم روی در و دیوار کلی خط و خوط سبز رنگ میکشیم و اعتراضمان را به تقلب گسترده در افتتاح نیروگاه بوشهر اعلام می کنیم.

اغتشاشگر-اغتشاش-عامل اغتشاش-کروبی- موسوی-

شادی روح امام وشهدا صلوات