خانه > اجتماعی, انقلاب اسلامی, پوستر-عکس, فرهنگی > “آی فیلم” شبکه ای بیگانه با نماز

“آی فیلم” شبکه ای بیگانه با نماز

رسانه ملی طی چند سال اخیر با راه اندازی شبکه های مختلف و گسترش آنتن های دیجیتال سعی دارد وضعیت فعلی صداوسیما را چه از لحاظ کمّی و چه از لحاظ کیفی ارتقاء بخشد. افتتاح شبکه های خبری العالم، پرس تی وی و شبکه های I-Film، نمایش، مستند، شما و اخیرا نیز شبکه بازار و نمایش همگی دلایلی است که نشان می دهد صداوسیما تمام همّ خود را جزم کرده است تا رضایت نسبی مخاطبانش را بدست آورد. هرچند راه اندازی شبکه های جدید باعث غفلت نسبی مسئولان از شبکه های ملی یک و دو پنج و … شده است اما امیدواریم با مرور زمان برنامه های شبکه های سابق نیز به روال و کیفیت سابق باز گردد.

 شبکه I-Film در میان شبکه های تازه تاسیس از مقبولیت ویژه ای برخوردار شده است. پخش سریال ها و فیلم های سینمایی قدیمی خاطره های زیادی را برای ایرانیان زنده می کند. شاید بتوان I-Film را تنها شبکه ای نامید که دایره مخاطبانش از کودک و نوجوان تا کهنسالان را پوشش می دهد. استقبال گسترده از این شبکه و پخس فیلم ها و سریال ها نقاط ضعف سایر شبکه ها را نیز بیش از گذشته نمایان کرده است.

آی فیلم -نمایش - بازار تیوی - شبکه بازار - شبکه نمایش - صدا و سیمای جمهوری اسلامی - صدا و سیما - شبکه مستند - اذان - پخش زنده - سریال -فیلم - پوستر با کیفیت - پوستر آی فیلم - I-Film - شبکه مستند -

 اما نکته ای که در رابطه با این شبکه قابل تامل می باشد، عدم پخش اذان و حتی عدم اعلام اوقات شرعی از این شبکه است؟ براستی تفاوت I-Film با شبکه جام جم چیست که جام جم در اوقات شرعی با ویژه برنامه اذان و نماز برنامه های خود را دنبال می کند اما در شبکه I-Film چنین اتفاقی رخ نمی دهد. اگر I-Film یک شبکه سراسری و بین المللی است، جام جم نیز هست. اگر پخش ویژه برنامه اذان و اقامه نماز مشکلی را ایجاد می کند پس به چه دلیل این ویژه برنامه از جام جم پخش می شود؟ در ساعاتی که شبکه های دیگر سیما در حال پخش اذان و نماز جماعت هستند، I-Film به پخش فیلم مشغول است. صداوسیما می تواند با زیرنویس کردن ساعات شرعی در کشورهایی که این برنامه های این شبکه پخش می شود به ترویج فرهنگ غنی نماز کمک کند. نباید فراموش کنیم صداوسیما در جمهوری اسلامی تنها ابزاری برای سرگرم نمودن مخاطب نیست، صداوسیما ابزاری است برای ترویج اصول دین مبین اسلام.

 امید است مسئولان محترم صداوسیما با قبول این انتقاد دلسوزانه گامی محکم و جدی در راستای ترویج اسلام ناب محمدی (ص) بردارند.

این مطلب برای سایت خبری تحلیلی ندای انقلاب نگاشته شده است.

پ.ن:این مطلب رو دو ماه پیش نوشتم و به خاطر اینکه نمیخواستم زیاد به آی فیلم گیرداده باشم تصمیم گرفتم تو وبلاگ کارش نکنم.اما با درج این مطلب در ندای انقلاب هیچ اتفاقی رخ نداد چون احساس می کنم یک دست صدا ندارد.تصمیم گرفتم این مطلب رو در وبلاگم هم منتشر کنم تا شاید بتوانم تاثیری بگذارم. در آخر لازم به ذکر است بنده اعتقاد دارم اگر امکانش نیست اذان کامل پخش بشه،اینقدر فکر میکنم مقدور باشه که زمان اذان رو به وقت مکه زیر نویس کنند!

همین مطلب در :بولتن نیوز , عمارنامه , قطارعماریون , ایران ویچ , خبرنامه دانشجویان  تعامل میوز , حریم یاس, راز 57 تولید نیوز ,جام نیوز ,  دی نیوز ,هزار سنگر ,اروم نیوز , فصل انتظار

شادی روح امام و شهدا صلوات

 1. ۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۴ | #1

  صدا و سیما در کلام امام خمینی رحمه الله

  حضرت امام خمینی رحمه الله درباره اهمیت صدا و سیمای جمهوری اسلامی می فرماید: «صدا و سیما باید دانشگاهی عمومی برای هدایت و تربیت مردم باشد؛ یعنی دانشگاهی که در سطح کشور گسترده است و باید به اندازه ای که می شود، از آن استفاده کرد. … رادیو و تلویزیون، بنگاهی است که از تمام رسانه های گروهی مهم تر است و تقریبا در تمام دهات و شهرستان ها عمومی شده است. رادیو و تلویزیون باید اصلاح و متحول شود».

  صدا و سیما در کلام مقام معظم رهبری

  مقام معظم رهبری در توضیح دانشگاه بودن صدا و سیما فرموده است: «صدا و سیما، مدرسه ای عمومی برای همه قشرها در سراسر کشور است. برداشت ما از صدا و سیما این است که آن را دانشگاهی برای تدریس اصول اسلامی ـ انقلابی بدانیم. امام که فرمودند دانشگاه، در دانشگاه چیزی تدریس می شود؛ در این دانشگاه چه چیزی می خواهد تدریس شود؟ آنچه در این دانشگاه تدریس می شود، عبارت از پیام ها، پایه ها، مفاهیم و درس های اسلام ناب و اسلام انقلابی و اسلام واقعی است. این، آن چیزی است که در صدا و سیما ایده آل است».

  • احمد کارآمد
   ۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۵ | #2

   ممنونم از این کامنت پر محتوا

 2. ۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۶ | #3

  رهنمودهای مقام معظم رهبری به مسئولان سازمان صدا و سیم

  شما مسئولان، عهده دار یکی از حساس ترین و مهم ترین وظایف این انقلاب و کشور هستید. کار اصلی شما در حقیقت تبلیغ است. مسئله رساندن پیام انقلاب، یکی از اساسی ترین مسائل انقلاب است که باید از طریق صدا و سیما به گوش ملت برسد.

  گردش کار در سازمان صدا و سیما باید در جهت رسیدن به کیفیت برتر در همه برنامه های آن باشد و گسترش کمّی در درجه دوم قرار گیرد.

  صدا و سیما به عنوان یک دستگاه تأثیرگذار بر رفتار، اندیشه های سیاسی، عقاید مذهبی و فرهنگ عمومی مردم، باید هدایت گر جامعه در جهت خیر و صلاح باشد.

  هدف در صدا و سیمای جمهوری اسلامی، تأثیر گذاشتن بر روی انسان ها و کشاندن آنها به سمت آن انسانی است که اسلام و بینش انقلابی اسلامی می خواهد آن انسان را بسازد و به وجود بیاورد.

  شما مسئولین و کارکنان کلیدی و اساسی صدا و سیما باید شدیدا مراقب کنید که تسلیم جوّ بی تفاوت به انقلاب نشوید که این هم آفت بسیار مهمی است.

 3. هزار سنگر
  ۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۰:۰۶ | #4

  سلام علیکم
  مطلب شما در این سایت منتشر شد
  http://www.hezarsangar.com/be-revayate-link/be-revayate-link/3169-454.html

 4. ۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۹ | #5

  انتقاد بجایی بود ، باشد که پیگیری بشود انشاالله
  متاسفانه در جامعه ما مسائل اعتقادی و مذهبی دارد جنبه تبلیغاتی پیدا میکند

  صحبت های بسیار شنیدنی امام خامنه ای درباره صدا و سیما

  “…صدا و سیما آیا وضعیت واقعی کشور را نشان می ده ، نه ، ناقص نشان می ده . خیلی پیشرفت های برجسته و بزرگ است که صدا و سیما نشان نمی ده … والا اگر صدا و سیما می توانست همون جوری که تلویزیون فلان کشور غربی با یک سابقه و تجربه فراوان با استفاده های هنری ، دروغ های خودش رو راست جلوه میده ، می توانست واقعیات موجود کشور رو درست منعکس کنه ، شما بدانید امروز امید نسل جوان ، دلبستگی نسل جوان به کشورش ، به دینش ، به نظام جمهوری اسلامیش به مراتب بیشتر از حالا بود …

 5. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۰:۴۹ | #6

  با سلام.مطلب شما در سرویس جام بلاگ سایت جام نیوز منتشر گردید.
  کد لینک خبر :
  http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=53474&Serv=37

 6. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۱:۳۹ | #7

  سلام. پیشنهاد وسخن شما خیلی متین است .شاید دلیل اینها این باشه که رضایت برخی از مخاطبین را جلب کنند ولی بایدگفت برطبق سفارشات اولیای دین اگر رضایت خالق را جلب کنی رضایت مخلوق نیز جلب خواهد شد .لذا به قول شما اگر معذوریتی هست حداقل میتوانن اوقات اذان را زیر نویس کنن که مثلا الان موقع اذان به وقت تهران است .یا حتی می توانن خود اذان را به صورت زیر نویس وبدون صدا پخش نمایند مثلا الله اکبر الله اکبر- اشهدان لا اله الا الله اشهدان لا اله الا الله- …..

 7. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۴:۴۳ | #8

  سلام

  این مطلبتون در پایگاه مطالبه آرمانهای انقلاب از صدا و سیما درج شد. البته بدلیل درج مطالب دیگر، برای انتشار در روزهای آینده بازیازی گردیده

  امید که موثر واقع گردد

 8. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۹ | #9

  “آی فیلم” شبکه ای بیگانه با نماز
  http://www.tolidnews.com/showpost.asp?id=10519

 9. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۱ | #10

  ما از همان اولش گفتیم که این شبکه ها سودی ندارد….کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
  در ضمن شما لینک شدید یا علی…..

  • احمد کارآمد
   ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۲:۳۳ | #11

   البته با نظر شما موافق نیستم.به نظر من خیلی حرکت مثبتیه این شبکه ها

 10. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۶ | #12

  سلام
  موافقم…!!!

 11. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۳:۰۸ | #13

  سلام.
  نمی دونم توی این شبکه چه خبره!!! خیلی عجیبه مختارنامه و … پخش می کنه اما مث این که نمی خواد بگه امام حسین (ع) چقدر به نماز تو روز عاشورا اهمیت داد….
  شایدم به خاطر این که احتمالا باید به فتوای اهل سنت عمل کنه و 5 بار اذان پخش کنه اذان پخش نمی کنه یا به خاطر غیر مسلمانان عرب….
  شبکه نمایش رو نگاه کنید وقت اذان کلیپ قشنگی از سریالایی پخش می کنه بازیگراش توش دارن نماز و دعا می خونن.
  یا علی

 12. عاشق دیوونه.
  ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۳:۱۸ | #14

  تشخیص درد کار هرکسی نیست ولی وقتی دردی کشف شد باید برای درمانش اقدام کرد.درد زیاد است ودرمان هیچ.

 13. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۰ | #15

  با سلام مطلب شما در سایت دی نیوز منتشر شد.
  http://daynews.ir/news/17430

 14. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۹ | #16

  دوست عزیز سلام
  مطلب شما درپایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی حریم یاس منتشر شد. موفق باشید…

  http://harimeyas.com/1390/11/%D8%A2%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2.html

 15. ۶ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۰ | #17

  چی بگم والا

  وقتی شبکه فارسی وان تو ماه رمضون اذون پخش میکنه تا به حوزه تجربی مخاطب نزدیک بشه، عجیبه که این شبکه اذان پخش نمی کنه
  خداییش تیم فکری صدا و سیما کیا هستن؟!

 16. ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۳ | #18

  با سلام
  از اینکه به این مقوله هم پرداختید خوب است در همون اوایل من همین ایراد رو از شبکه ifilm گرفتم که چرا این شبکه پخش نمی کنه از طرفی هم این جواب میتونه داده بشه قرار نیست هر شبکه ای زده شد اونجا اسلام پیاده بشه ما اذان بگذاریم ولی بعضی اوقات فیلم هایی بگذاریم که خلاف منافات اسلام است چه تاثیر گذاری بر مخاطب دارد؟
  با آمدن شبکه نمایش اقبال شبکه ifilm کم تر شده چون کمی از شبکه ifilm جلوتر افتاده در دید اولیه اینطور نشون میده در شبکه نمایش اذان سوگواری همه اینها را رعایت می کنند هر چند ifilm در ماه محرم رعایت کرد ولی فکر می کنم شبکه نمایش اسلامی تر باشد فکر می کنم یکی از دلایل زدن شبکه نمیش همین باشد شبکه ifilm کم رنگ شود شبکه نمایش جای آن را بگیرد پس باز هم انتخاب بابیننده است.
  موفق باشید

 17. عاشق دیوونه.
  ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۸ | #19

  نماز خوندن وبچه داشتن دیگه تو فیلمها داره دموده میشه.اینم شده دردی سنگین.

 18. قم گرافیک
  ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۵:۵۶ | #20

  سلام واقعا باید چه کرد که هر … از راه میرسه یه شبکه نزنه

  واقعا باید چه کرد

  • احمد کارآمد
   ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۹ | #21

   دوست عزیز این شبکه رو صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران زده است.
   واتفاقا حرکت بسیا ر خوبی هم هست

 19. ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۷ | #22

  سلام من با شما موافقم حقیقتا که از شبکه های دیگه غافل موندن و جای تعجب داره مثلا همین دیشب پخش فیلم 88 دقیقه از شبکه نمایش !!!

 20. ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۱:۲۱ | #23

  سلام
  یچی میگم اما نگید طرف کافره یا …
  سوال برام پیش اومده
  1- اینکه چرا حتما باید در شبکه تلوزیونی مثل Ifilm اذان پخش بشه؟ (آیا نظری از مراجع در این رابطه هست؟)
  2- اینهمه از برنامه های … صداسیما انتقاد شد ، چطور میشه کاری کرد به این حرفها عمل بشه؟

 21. ۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۳ | #24

  مطلب شما در اروم نیوز هم منتشر شد

  http://www.uromnews.com

 22. ایرانی
  ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۵ | #25

  واقعا برای همتون متاسفم ، تو این مملکت اینهمه اتفاقات عجیب غریب میوفته بعد شما به چه چیزهایی گیر میدید….واقعانکه.

  • احمد کارآمد
   ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۱:۱۲ | #26

   ممنون از تاسفتون:)/ضمنا به این مطلب توجه کنید که چهار دیواری اختیاری میباشد/دوما شما کمی به آرشیو مراجعه کنید ،من معمولا سعی کردم در مورد مسائل روز بنویسم.این مطلب هم مربوط به دو ماه پیشه

 23. مهدي
  ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۵ | #27

  چون ما هميشه خدمتگزار اعراب بوده ايم و آنها اكثرا” اهل تسنن مي باشند ، كارمندان صدا و سيما نمي خواهند اعراب سني را آزرده نموده و اذان با اشهد ان عليا و لي الله پخش كنند ، از طرفي به خاطر مردم داخل هم جرات نمي كنند اذاني را باب طبع اهل تسنن پخش نمايند ، از اين رو است كه كاملا” اذان و متعاقبا” نماز را به دست فراموشي سپرده اند

 24. ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۳ | #28

  سلام…
  آفرین….
  موافقم….
  دعام کن
  یاعلی مدد

 25. ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۹ | #29

  @احمد کارآمد
  منظورم شبکه ای هست که اذان پخش نمیکند…..
  وگرنه افزوده شدن شبکه های بازار…..مستند…و…
  خیلی هم خوب است برادر

 26. ايراني
  ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۲ | #30

  سلام
  بعيد ميدانم كه شما و كساني كه كامنت گذاشتند متوجه اين قضيه نشده باشند كه شبكه آي فيلم در اصل مختص كشور هاي عرب زبان است و براي مخاطبان عرب زبان پخش مي گردد كه قاعدتا اوقات نماز آنها با ما متفاوت است.
  خدا كند تا درباره مسئله اي آگاهي نداريم آن را منتشر نكنيم كه تير اول به خودمان باز ميگردد!!!

  • احمد کارآمد
   ۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۹ | #31

   بله من هم با شما موافقم.ولی دوست عزیز آیا اعلام کردن وقت نماز به وقت مکه هم مشکل داره
   مگه شبکه جام جم برای خارجی ها نیست.چرا تو اون شبکه مدام وقت اذان به لندن و بروکسل و غیره زیر نویس می شود.اینجا هم به وقت مکه زیر نویس شود

 27. ۹ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۲:۱۵ | #32

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/7525
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی

 28. ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۰:۵۲ | #33

  دیگه زیر نویس حداقلشه. اما توجیه رسانه هم اینه که میخوایم مشتری جذب کنیم. جذب مشتری و جذب مخاطب به هر راه ممکن. این هم یه سیاسته ولی زیر نویس اونقدر مشتری ها رو فراری می کنه؟

 29. ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۱:۵۸ | #34

  باسلام
  مطلب شما در سایت راز57 درج گردید.
  …………………………………………………….
  http://www.raze57.com/1390/11/ifilm/
  …………………………………………………….
  در صورت امکان راز57 را در بخش لینک درج فرمایید.

  • احمد کارآمد
   ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۰:۰۴ | #35

   سلام
   ممنون از زحماتتون
   لینکتون کردم

 30. ۱۲ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۴ | #36

  امام باقر (ع ) :بنی الاسلام علی خمس : الصلوة و الزکوة و الصوم و الحج و الولایة

  اسلام بر روی پنج پایه بنا شده است : نماز، روزه ،زکات ، حج ، ولایت .

  پیامبر (ص ) :موضع الصلوة من الدین کموضع الرأس من الجسد

  جایگاه نماز در دین ، مانند جایگاه سر در بدن است .

 31. ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۲ | #37

  سلام
  نه حاجی همون 6 تا میشه
  یه بازی جام حذفی امسالم بود
  دربی 69-70-71-72-73 اینم دربی 74
  یاعلی

 32. ۱۴ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۲:۲۹ | #39

  یه خورده زوم کن رو صدا وسیما احمد جون !
  یه چیزایی می بینی که این در برابرش نقطه چین است …

 33. ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۰:۴۱ | #40

  سلام برشما برادرگرامي سايت پرمحتوايي دارين اتفاقا من هم چند باري چون زياد اين شبكه را دنبال نمكنم اما ديده بودم كه موقع اذان نه اذاني نه نمازي مناجات ودعا كه ديگه جاي خود داره ازش پخش نميشه من كه شما را با افتخار لينك كرد مشما هم اگر ما را قابل دونستيد خوشحال ميشيم جزو دوستان بدانيد ولينكمون كنيد.دوباره بهتون سر ميزنم چون خيلي با سايتتون حال كردم

 34. ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۱ | #41

  با سلام .
  دوستان عزیز هیئتی از این پس دریافت برنامه های هیئات مذهبی کشور از طریق “”هیئت پیام””
  برای شروع و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه نمایید .

  در صورت توان از ما حمایت کنید :
  http://hpayam.ir/images/others/hpayam.ir2.jpg

  آدرس وبسایت : http://www.hpayam.ir/
  ایمیل : info@hpayam.ir

 35. ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۳ | #42

  سلام .ولی من اصلا ازین شبکه خوشم نمیاد…بیشتر فیلماش تکراریه…من زیاد پای تلوزیون نمی شینم …ولی هر وقت هم پای یه فیلمی می شینیم پشیمون می شم از اینکه وقتمو گذاشتم…توی برنامه هاش سمت خدا رو دوست دارم که اونم متاسفانه کم می بینم.

 36. ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۳ | #43

  بله متاسفانه
  و این رو خواهرزاده ی 8 ساله بنده به همه گفت!!!!

 37. ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ در ۰۱:۰۸ | #44

  سلام از این که به ما سر زدید ممنون.برایتان ارزوی موفقیت دارم

 38. ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۵ | #45

  من ِ خَشِنُ القلب وقتی می بینم نوشتی می خوای بری سربازی جیگرم کباب میشه…
  اونم تو اسفند..اونم دم عیدی
  آخِِِِِِِِِِِِِِِِِِيييييييييييييي
  ایشالا به سلامتی میری و به سلامتی هرچه تمام تر برمی گیردی داداش .
  کجا می خوای بری بیاییم بت سر بزنیم ؟
  یه وقت مشکین شهر نریا … دوره نمیشه اومد بت سر زد D:

 39. ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۳:۲۷ | #46

  سلام…ممنون از اطلاع رسانی شما…دقت خوبیه و به نظر من نیازی نیست با جام جم هم مقایسه بشه که اینطوری معنی بده اگه جام جم نمی ذاشت دیگه توقعی از آی فیلم هم نبود…وقت اذان یا اعلام ساعات شرعی وظیفه یک شبکه اسلامی است. ممنون از شما.
  با “چرا پدر سینما دین ندارد؟” آپ هستم، حتما به من سر بزنید و اگر می توانید حتما باز نشر نمایید.

 40. ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۳:۳۸ | #47

  در ضمن شما لینک شدید.

 41. ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۲:۲۶ | #48

  سلام داداش احمد
  خوبین؟
  دلم واستون تنگ شده
  شانس بد ما یاهو هم بسته شده

 42. ۸ اسفند ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۱ | #50

  سايت جالب و پرمحتوايي داريد. به
  http://beraherouhollah.blogfa.com
  هم سر بزنيد.
  موفق باشيد.

 43. مهدی
  ۴ فروردین ۱۳۹۱ در ۲۱:۵۷ | #51

  @ایرانی
  بابا اون بنده خدا گفت که به ساعت شرعی هر کشوری زیر نویس بشه……………………

 44. ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ در ۰۵:۱۵ | #52

  سلام

  موافقم
  بله.نماز مهم ترین رکنه

 45. alka
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ در ۱۷:۱۸ | #53

  کاش تو مملکت به همه مشکلات مثل نماز زود واکنش میدادیم!!!!!!!!!!!!!!

 46. ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ در ۱۳:۳۹ | #54

  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.این حرفا چیه.وقت اذان بزنید شبکه 3.چیکار دارید با این بیچارها………دیگه چیکار کنن شما راضی بشید شورشو درآوردید

 47. ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ در ۱۳:۴۶ | #55

  کاش به جای دوبله عرب انگلیسی داشت..اصلا این زبون چی داره که ما اینقد واسش بها میزاریم ولی این عربا یه بار سمت زبون شیرین ما نمیان…واسه خودمون متاسفم…من یههه ایراتییییییییم

 48. ۳۰ تیر ۱۳۹۱ در ۱۵:۵۰ | #56

  شماها با این اعتقاداتون نماز ستیز و دین ستیز کردین-10تا شبکه دیگه اذان میذارن-علاوه بر اون مسجدها با صدای بلندشون آزار میرسونن-دیگه بیخیال 1شبکه شین

 49. پژوهشگر انقلاب
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ در ۰۱:۰۹ | #57

  پژوهشگر انقلاب

  قسمت اول عکس های سردار شهید محمد جهان آرا
  http://jomhourieslami.blogfa.com/post/592

  عکس های جمعی از قهرمانان المپیک و رشته های ورزشی
  http://jomhourieslami.blogfa.com/post/397

  عکس های کمتر دیده شده از حاج احمد سوداگر در یادمان شلمچه
  http://jomhourieslami.blogfa.com/post/596

 50. علی
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ در ۱۳:۲۲ | #58

  سلام اینکه وقت نماز به افق مکه یا تهران در این شبکه زیرنویس شود خوب است ولی اینکه این شبکه یا کلا شبکه های دیگر برنامه خود را برای پخش ارپذان به وقت تهران قطع کنند اصلا اصولی نیست دراین صورت مراکزاستانها هم باید هنگام اذان برنامه ها راقطع کنند واذان پخش کنند اکنون که تمام مراکز شبکه خاص خود را دارند دلیلی ندارد اذان به افق یک شهر خاص ازتمامی شبکه ها پخش شود من حتی با پخش اذان به افق تهران ازشبکه یک تا چهار هم مخالفم چرا شما همه چیز را فقط درتهران می بینید

 51. احسان
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ در ۱۶:۵۳ | #59

  فکر می کنم شما عزیزان شبکه آی فیلم رو از ماهواره میبینین. چون رو ست تاپ باکس هم زیر نویس داره و اوقات شرعی رو می گه و هم سحرها اذان پخش می کنه. می دونم که ورژن ماهوارش به خاطر مخاطبین غیر ایرانیش اینجوری نیست

  • احمد کارآمد
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ در ۱۵:۳۱ | #60

   برادر این مطلب مربوط به چند ماه پیش هست که این شبکه نداشت زیرنویس و …/در ضمن ما از دستگاه دیجیتال میگیریم این شبکه رو

 52. امير اورجي
  ۲۱ مهر ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۶ | #61

  سلام و تشكر از تمامي دست اندركاران شبكه آي فيلم اينكه گفته ميشود موقع اذان پخش برنامه هاي شبكه قطع شود كار درستي نيست ميشود مواقع اذانگاهي را زيرنويس كرد ! چون قطع برنامه هاي شبكه به خاطر اذان بازتاب منفي در برون مرزي خواهد داشت ! دوماً اذانگاهي كدام شهر پخش شود ! تهران كه كل عالم نيست !

 1. بدون بازتاب