به دنبال بازگشت با خواب اکبر

وقتی آقای هاشمی رفسنجانی صحبت از دیدن خواب حضرت امام خمینی(ره) را می کند، حتماً راست میگوید و البته اگر لازم باشد برای خواب خود می توانند چندتا شاهد هم ارائه کنند! ولی در حواشی این سخن، برخی موارد به ذهن    می رسد که برای نگارنده این خطوط، محل سوال و بحث و بررسی و خیلی موارد مختلف دیگر می باشد!

از ویژگی های خواب هائی که برای دیگران و در ملأ عام بیان می شود است که موارد مطروحه در آن و حتی اینکه آدم خواب چه کسی را ببیند به طور کامل دست خودش است.

یعنی می شود تنظیم کرد که چه روز وچه ساعت و چه دقیقه ای خواب چه کسی را ببینی!

به یقین منظور حقیر از بیان این کلمات آن نیست که خدای ناکرده ایشان حرف خلاف واقع زده اند اما بر اساس برخی تجربیات قبلی باید معروض بدارم که چون خاتمی بعد از فتنه گری ها وآشوب طلبی های سال 88 تمام تلاش خود را گذاشته است برای ورود مجدد به عرصه سیاست، احتمالا دارد که آقای هاشمی رفسنجانی در خواب آینده خود ببیند که این عمل درست یا شاید هم نادرست است. اصلاً بنده تقاضا دارم که برای همه امور مهم مملکتی قبلش یک مشورتی با ایشان بشود تا اگر در مورد آن امر مهم، “خواب” خاصی ملاحظه کرده اند، فرمایش بفرمایند تا ما هم حساب کار بیاید دستمان.

بنده به نوبه خودم به شخص آقای خاتمی هم توصیه می کنم که مانند گذشته هماهنگ باشند و خواب های ایشان را جدی بگیرند.

هاشمی وخاتمی-اکبر هاشمی-خواب اکبر-هاشمی رفسنجانی

در هر حال خیلی جالب و البته مهم است که بعد از ورود روابط فامیلی و حضور فرزندان آقای هاشمی در انتخابات و بعد از آن استفاده از رسانه های خارجی مانند بی بی سی جهت تبلیغات انتخاباتی و بی توجهی به حکم جلب مهدی هاشمی و . . . یک پدیه تازه تأسیسی!!! همچون خواب های ایشان وارد تصمیم گیری ها می شود.

در هر صورت شخص جناب خاتمی میتوانند در صورت احساس نیاز به مشورت با حضرت امام خمینی(ره) اقدام به خواندن و بررسی صحیفه نور(مجموعه سخنان ایشان) و مشاهده فیلم سخنرانی های ایشان کرده و در کنار آن نیز اندکی تأمل و تفکر نمایند.

بدون هیچ شکی عمل به اصل کلام و نظریات بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران در گرو احترام به قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ استقلال کشور و احترام به تمامی شعائر اسلامی نهفته است که برای انجام هیچ یک از این موارد، ضرورتی جهت استناد به خواب و رویا وجود ندارد.

امید وارم که روزی همه سیاستمداران ما در همه عرصه ها به جای رجوع به منابع اشتباه و رفتن به نشانی های ناصحیح، اقدام به در نظر گرفتن اصول مشخص کلام امام راحل(ره) و عدم تخطی از سخنان ایشان خصوصاً در باب مسئله ولایت فقیه نمایند تا فراموششان نگردد که ایشان هرگز با حمایت های ناثواب از فرزندان خطاکار صاحبان قدرت موافق نبوده اند.

یقیناً نکته فوق برای فردی مانند خاتمی که سودای بازگشت  به حریم سیاست جمهوری اسلامی ایران را در سر می پروراند، می تواند چاره ساز بوده و تا حد زیادی تکلیف ایشان را معین نماید.

شادی روح امام و شهدا صلوات